Fryzury półdługie rządzą latem!

Gdy za oknami żar leje się z nieba, nie masz ochoty męczyć się z długim warkoczem lub falami do łokci. A że fryzury półdługie są ostatnio bardzo modne, może czas na drobną zmianę?

Fryzury półdługie rządzą latem!

Fryzury półdługie rządzą latem!


Fryzury półdługie są obecnie hitem i wiele kobiet decyduje się na ścięcie swoich długich pukli do długości ramion. A co w tych fryzurach przyciąga kobiety? Przede wszystkim wygoda układania i stylowy wygląd.

Fryzury półdługie są łatwiejsze w stylizacji niż krótko ostrzyżone przy głowie kosmyki i długie loki opadające na plecy. Odpowiednie cięcie, wykonane przez profesjonalnego fryzjera (a nie przez panią Jadzię z klatki obok), może skrócić twoją codzienną stylizację do minimum. Dobrze obcięte pasma z łatwością układają się i nie wymagają monstrualnych ilości lakieru do włosów by przez cały dzień wyglądać zachwycająco.

Wśród fryzur półdługich niezmienne już królują nieśmiertelne boby, które pasują każdej kobiecie, fryzury z grzywką, cieniowane, z lekką trwałą czy obcięte na jednej długości - w zależności od kształtu twojej twarzy i efektu jaki chcesz osiągnąć, mogą wyglądać zachwycająco. Może więc czas wybrać się do fryzjera i zmienić fryzurkę?

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Wady i zalety trwałego prostowania włosów

Układanie prostych włosów

Toner do włosów


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Czwartek 02.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×