Gdy wrażliwość bierze górę

Na pewno każdy z nas miał sytuację, gdy wrażliwość dała o sobie znać. Zobacz, jak sobie z tym umiejętnie radzić!

Gdy wrażliwość bierze górę

Gdy wrażliwość bierze górę

Kosmetyki Mixa, które od niedawna królują na sklepowych półlkach, to bez wątpienia ekspert od wrażliwej skóry. Potwierdza to ambasadorka marki, francuska top modelka – Estelle Lefébure.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z marką Mixa?
To długa i piękna historia, która rozpoczęła się w 1996 roku. Czuję się silnie związana z ta marką. Podczas tych 17 lat współpracy miałam okazję spotkać wyjątkowych ludzi, co nie zdarza się często w moim zawodzie. Kosmetyki marki wyróżnia wysoka jakość i dobroczynne działanie na skórę, a ich formuły są nieustannie udoskonalane. Powstają kolejne linie kosmetyków, np. seria Regeneracja.

Dla wielu kobiet Twoja twarz symbolizuje naturalne piękno i wrażliwość. Co decyduje o ludzkiej wrażliwości?
To dość filozoficzne pytanie. Myślę, że ze swojej natury jesteśmy wrażliwi. Dla mnie ważne jest wszystko, co tworzy nasz świat – ludzie, zwierzęta, natura. Jestem wrażliwa na niesprawiedliwość, krzywdę, zwłaszcza znęcanie się nad dziećmi i niszczenie naszej planety.

Troska o skórę, zwłaszcza delikatną, wrażliwą wymaga czasu. Jak go znalazłaś, jednocześnie dbając o swoją karierę i rodzinę?
Codzienna pielęgnacja nie zajmuje mi wiele czasu. Rano i wieczorem dokładnie oczyszczam skórę i nawilżam. Dziś większość kobiet pracuje, jednocześnie dba o rodzinę, ale także swój wygląd i dobre samopoczucie. Myślę, że to po prostu kwestia dobrej organizacji.

Na czym polega sekret pięknej skóry?
Liczy się nie tylko pielęgnacja, ale tryb życia. Ja staram się żyć w zgodzie z naturą. Nie palę, nie piję, jem głównie naturalne produkty, szczególnie dużo warzyw, owoców i to ma wpływ na wygląd mojej skóry!


A jak Ty radzisz sobie ze swoją wrażliwością?


Weź udział w akcji organizowanej przez magazyn Cosmopolitan i wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków marki Mixa. Nagrodą główną jest reportaż w Cosmo, w którym będziesz miała okazję pokazać swój świat, bliskich i przyjaciół oraz opowiedzieć o wrażliwych momentach!


Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

  • Sięgnij pamięcią do historii swojego życia i poszukaj chwil oraz sytuacji dla Ciebie wyjątkowych, ważnych, bezcennych, podczas których wrażliwość wzięła górę.
  • Opisz nam taką sytuację - opowiedz o najbardziej wrażliwych momentach swojego życia, wzruszających i serdecznych, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.
  • Wypowiedź wraz ze swoim zdjęciem wyślij na adres mixa@marquard.pl


Termin nadsyłania odpowiedzi mija 8 października.

Zobacz kosmetyki do wygrania: 

0.jpg


Źródło/Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 14.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×