Gładka skóra na dłużej z Philips!

Dzięki Philips Lumea jeszcze więcej kobiet może cieszyć się skórą bez wrastających włosków. Poznaj sekret idealnie gładkiej skóry bez podrażnień!

Gładka skóra na dłużej z Philips!

Gładka skóra na dłużej z Philips!


Jakie trzy życzenia związane ze swoim wyglądem najczęściej wymieniają kobiety? Szczuplejsze uda, dłuższe rzęsy, brak konieczności ciągłego martwienia się linią bikini? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy wyobrazić sobie swobodę i komfort noszenia dowolnych ubrań bez potrzeby sprawdzania, czy w niedawno depilowanych miejscach nie odrosły już włoski.

Firma Philips przez niemal 7 lat wraz z wybitnymi dermatologami – dr. Paulem Berretym (z Catharina Hospital w Eindhoven w Holandii) i prof. Peterem Bjerringiem (dyrektor prywatnego szpitala Mølholm w Danii) pracowała nad stosowaniem światła do usuwania włosów. Ta współpraca w połączeniu z pragnieniem udostępnienia konsumentom technologii IPL do użytku domowego zaowocowała stworzeniem Lumea. Z urządzenia Lumea firmy Philips można skutecznie korzystać w zaciszu własnego domu. Pięć regulowanych ustawień siły światła zapewnia delikatność i jednocześnie optymalną skuteczność działania w zależności od odcienia skóry i barwy włosa, a zintegrowany filtr UV i zaawansowane mechanizmy kontrolne zapewniają maksymalną ochronę dla skóry. Delikatne impulsy świetlne kierowane bezpośrednio we włos wprowadzają mieszek włosowy w stan uśpienia i powodują naturalne wypadanie rosnącego włosa. Prosty i delikatny zabieg powtarzany raz na dwa tygodnie zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając piękną i gładką skórę każdego dnia przez cały rok.

Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 03.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×