Gorset piercing - jak Wam się podoba?

Ludzie lubią ozdabiać swoje ciało. Tatuaże i kolczyki praktycznie należą do codzienności, lecz co myślicie o gorsecie z kolczyków i tasiemek?

Gorset piercing - jak Wam się podoba?

Gorset piercing - jak Wam się podoba?


Ozdobienie ciała, czy też jak niektórzy uważają - oszpecenie zależy od osobowości. Zazwyczaj na tatuaże i kolczyki decydują się osoby, które chcą coś nimi przekazać - od ważnych chwil w życiu, po odzwierciedlenie swojego prawdziwego charakteru, lub po prostu chęci zwrócenia na siebie uwagi. O ile tatuaże i piercingi stają się coraz bardziej popularne i są już praktycznie codziennością, o tyle wykonanie gorsetu na ciele już nie jest taką naturalną dla nas sprawą, lecz są osoby, które się na nie decydują.

Gorset piercing można wykonać praktycznie na każdej części ciała, ale najczęściej są to plecy, ręce, dekolt i kark. Taka ozdoba zazwyczaj wystarcza na kilka godzin lub 2-3 dni, a później kolczyki należy wyjąć. Można jednak zdecydować się na specjalistyczne kolczyki, które mogą pozostać w ciele na długo, jednak ich koszt jest zdecydowanie wyższy od tych krótkoterminowych. Tasiemki są zawiązywane jeden raz z racji tego, że szybko się je zdejmuje i nie ma potrzeby poprawek.

Jeżeli zastanawiacie się, jak to boli, to nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ każdy z nas ma inny próg bólu, jak też dużo zależy od miejsca wbijania kolczyków. Najbardziej bolesne są okolice brzucha oraz boki pleców. Nie możemy przy tym dostać narkozy, ponieważ osoba wykonująca gorset nie jest lekarzem, lecz niektóre studia oferują znieczulenie.

Zapewne zastanawiacie się, jak z tym funkcjonować. Otóż tasiemki nie są wiązane zbyt mocno, dlatego też bez problemu można się poruszać, np. nachylać, lecz należy się liczyć z bólem związanym z uszkodzeniem ciała. Kolejnym nurtującym pytaniem jest to, czy pozostają blizny. Po krótkim noszeniu gorsetu raczej nie powinny zostać, lecz jeżeli decydujemy się na kolczyki na dłużej, musimy liczyć się z pozostaniem zmian na ciele.

Zobaczcie filmy, na których przedstawione jest robienie oraz efekt końcowy gorset piercinów:

Zobaczcie także galerię gwiazd z tatuażami:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 03.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Poje*ane
Dodano: 2014-07-29 12:20:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
O-BRZY-DLI-WE
Dodano: 2014-07-22 11:34:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
jak w tym spać????????????????? przecież jak kolczykiem zdarzy mi się gdzieś zahaczyć to jebca dostaję, a co dopiero gdybym plecami się gdzieś otarła. pokurwiony pomysł!
Dodano: 2014-07-21 15:32:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
super :D
Dodano: 2014-07-07 00:09:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tylko mi nie mówcie, że normalny człowiek zrobiłby sobie coś takiego. Przecież to działka wypaczeńców, ludzi skrzywdzonych psychicznie i/lub fizycznie, niekochanych, zakompleksionych i starających się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Psychiatra będzie tu niezbędny.
Dodano: 2014-07-06 22:46:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Okropne, brrr, ciarki przechodzą
Dodano: 2014-07-03 12:26:54 Zgłoś nadużycie