Grzywki gwiazd

Zmiana kształtu grzywki to bardzo szybki sposób na zmianę fryzury. Gwiazdy dokładnie to potwierdzają. Zobaczcie ich oryginalne grzywki.

Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd


Chcecie odmienić swoją fryzurę, ale nie macie pomysłu co tak naprawdę chciałybyście osiągnąć, a jedyne czego jesteście pewne, to że marzy Wam się jakaś nowość, odświeżenie, a z drugiej strony boicie się dużej zmiany długości włosów? Doskonałą alternatywą jest zmiana grzywki, z którą można ciekawie eksperymentować.

Gwiazdy są świadome możliwości manewrowania ułożeniem grzywki i śmiało to wykorzystują. Rooney Mara np. układa grzywkę idealnie na bok w kształcie półokręgu. Madonna prezentuje np. krótką grzywkę na długości całego czoła, a Michellle Williams gustownie zaczesuje grzywkę tworząc artystyczny nieład, który dodaje jej dziewczęcego uroku.

Nie należy jednak zapominać, że nie każdemu może być dobrze w danym kształcie grzywki, więc przed jej zmianą warto zapytać np. stylisty. Być może nasz wymarzony kształt nie będzie odpowiedni, lecz doskonale sprawdzi się inny, który doda nam uroku i podkreśli charakter.

Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a potem karnawał. Być może najwyższy czas pomyśleć o zmianie fryzury, czy nawet lekkiej ekstrawagancji. Macie w sobie tyle odwagi?

Zobaczcie same, jakie kształty grzywek prezentują gwiazdy

Rooney Mara


Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd

Michelle Williams

Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd


Madonna

Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd


Carly Rae Jepsen

Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd

Anne Hathaway

Grzywki gwiazd

Grzywki gwiazd

Jesteście zmotywowane do zmiany kształtu swojej grzywki?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 02.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.