Gwiazdy pokazują się światu bez makijażu! A czy Ty podejmiesz to wyzwanie?

Wspieramy akcję #nomakeupchallenge. Zobacz, dlaczego jest ona tak ważna dla każdej z nas!

nomakeupchallenge main.jpg

Redaktor naczelna zaprzyjaźnionej z nami redakcji magazynu Joy - Karolina Weber, w najnowszym, sierpniowym wydaniu miesięcznika zaznacza, że w dzisiejszych czasach, nieraz jest nam trudno pokazać się innym w swojej naturalnej odsłonie - na luzie, zupełnie bez makijażu

Nawet, gdy stawiamy na naturalny look, zawsze trochę oszukujemy - a to używamy delikatnego podkładu, a to transparentnego rozświetlacza czy korektora, byle tylko poprawić niedoskonałości. 


A co, gdyby dać sobie spokój z panującym wokół szałem na punkcie idealnego wyglądu?

Odrzucić rozświetlanie, konturowanie, tuszowanie, korygowanie i... po prostu pokazać światu SIEBIE - takimi, jakimi jesteśmy naprawdę? Czy nie byłoby to uwalniające doświadczenie? Czy świat nie zostałby wzbogacony o sporą dawkę naturalnego piękna? 


Właśnie do takiego spojrzenia na sprawę ma zachęcać akcja podjęta przez magazyn Joy, czyli #nomakeupchallenge, która mimo, iż dopiero ogłoszona, już spotkała się z pozytywnym odzewem czytelniczek i gwiazd.

Na kilka godzin po ogłoszeniu, wyzwanie podjęły m.in.: Katarzyna Zielińska, Ada Fijał i Pola Bogdańska oraz pierwsze czytelniczki Joy'a, które pokazały się w mediach społecznościowych zupełnie bez makijażu. Całą akcję zainspirowała natomiast Red Lipstick Monster, która pokazała w Internecie zestawienie dwóch swoich fotek - na jednej bez makijażu i na drugiej - w profesjonalnym make upie i... wywołała burzę w mediach. 

nomakeup.jpg

Jeśli i Ty chcesz pokazać, że piękna nie oznacza wcale idealna oraz, że każda z nas jest wyjątkowa, również bez makijażu, przyłącz się do akcji już dziś! Jak to zrobić?

1. Wrzuć na Facebook i Instagram albo wyślij na adres joy@joy.pl swoje zdjęcie bez makijażu lub, idąc śladem Red Lipstick Monster, zestawienie zdjęć - przed nałożeniem makijażu i po. 

2. Oznacz zdjęcie hashtagami #nomakeupchallenge #joypoland.

3. Wspieraj inne dziewczyny, które odważyły się pokazać światu w swojej naturalnej odsłonie!

Lajkuj, komentuj, udostępniaj. 


Niech cały świat zobaczy, jaką mamy moc! Piękną, naturalną, kobiecą moc! 

zdjęcia: Instagram.com/katarzynazielinska, adafijal, JoyDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 20.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ja codziennie się pokazuję światu bez makijażu i jakoś żyję. odwaga to jest uratowanie dzieci z płonącego domu, a nie pokazanie "pyszczka" bez make- upu.
Dodano: 2016-07-22 11:15:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×