Idealna fryzura na ślub

Bierzesz w tym roku ślub i zastanawiasz się nad idealną fryzurą? Skorzystaj z naszych porad!

Idealna fryzura na ślub

Idealna fryzura na ślubMam 22 lata i za dwa miesiące biorę ślub. Jaką fryzurę wybrać, aby zarazem była elegancka, ale też zbytnio nie postarzała?

Jeśli chcesz odejść od klasycznego upięcia, ponieważ boisz się, że takie uczesanie doda Ci lat, w tym sezonie bardzo modne są konstrukcje złożone z różnego rodzaju plecionek. W zależności od Twojego charakteru, wyglądu i sukienki można dobrać fryzurę bardzo dziewczęcą lub nieco bardziej zwariowaną.

Zwykłe warkocze, dobierane, kłosy – to jest to, co się teraz nosi nawet jako fryzury okazjonalne. Jeśli masz długie i cienkie włosy, można je pokarbować i zrobić z nich pięknego, dobieranego od czubka głowy kłosa. Może być asymetryczny. Karbowanie optycznie zwiększy objętość Twojej fryzury.

Jeśli chcesz mieć uczesanie mniej awangardowe, proponuję luźno zawiązane warkocze z wystającymi pokręconymi kosmykami. Taka fryzura będzie lekka, zwiewna i bardzo dziewczęca. Możesz też uczesać się w delikatnego, małego koczka prawie na czubku głowy. Oczywiście włosy powinny być bardzo dobrze, gładko sczesane, a koczek dobrze i mocno upięty.

Do fryzur delikatnych i dziewczęcych sugeruję użyć również delikatnych ozdób w postaci choćby prawdziwych kwiatów (np. konwalie).

Katarzyna Poniatowska-Miłek
Ekspert MilionKobiet.pl
Katarzyna Poniatowska-Miłek
Stylistka GOLDWELL, salon Milek Design z Warszawy
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 03.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×