Wielka Akcja Testowania Nowości od Vichy

Drogie Panie! Zobaczcie koniecznie fotorelację z naszego pierwszego spotkania z dnia 26 marca 2012 br. z Uczestniczkami Wielkiej Akcji Testowania Nowości od Vichy!

Wielka Akcja Testowania Nowości od Vichy


Spotkałyśmy się z wyłonionymi Testerkami w słoneczny dzień w niesamowicie uroczym miejscu, jakim jest Pałac Prymasowski w Warszawie. Nasze spotkanie odbyło się w pięknej różowej sali, o równie niebywałej nazwie - Sali Malinowej.


Testerki nowego kremu od Vichy uczestniczyły w inspirującym spotkaniu z panią Psycholog z Pracowni Poznawczo - Behawioralnej i przekonały się, że warto jest poświęcić sobie choćby chwilę każdego dnia, by zadbać o swoją skórę, sprawić sobie przyjemność, kupić dobry kosmetyk, modny ciuch i pozwolić sobie zadbać o samą siebie. Wszystko to po to, by dobrze czuć się we własnej skórze i z energią zdobywać każdy dzień.

Wspólna dyskusja z pewnością pomogła nam zrozumieć istotę piękna i dbałości o siebie. Teraz już wiemy jak ważne jest sprawianie sobie drobnych przyjemności i szacunek do samej siebie: im bardziej dbamy o siebie i dobrze się ze sobą czujemy, tym więcej doświadczamy pozytywnych relacji ze strony innych.


Naszemu eventowi towarzyszyło również spotkanie z Panią Dermatolog, która opowiedziała w jaki sposób powinniśmy właściwie dbać o swoją skórę, aby była zdrowa i pełna blasku. Pani Ekspert zdradziła nam kilka cennych  wskazówek, które pomogą nam w sposób kompleksowy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. Poznałyśmy również kilka bezcennych trików pielęgnacyjnych, byśmy mogły cieszyć się promienną, zdrową, po prostu idealną skórą przez długie lata.


Nasze „idealne rozmowy” umiliły nam kolorowe, wiosenne i… przepyszne smakołyki przygotowane przez Agencję Cateringową PARTY (dziękujemy!:)


Na zakończenie naszego spotkania wszystkie Panie otrzymały najnowsze kremy do twarzy Idéalia od Vichy. Każda z nas była ciekawa, co kryje się w pięknym różowym, perłowym pudełeczku i  jak będzie „smakować” naszej skórze. Rozpoczęłyśmy wielkie testowanie, aby po dwóch tygodniach spotkać się ponownie i przekazać swoje opinie.


Zobaczcie jak było!
Dodał(a): Małgorzata Piguła , Czwartek 26.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
5 lat badań... na zwierzętach?
Dodano: 2013-05-31 03:14:07 Zgłoś nadużycie
olinkaa24
fajna impreza, szkoda,że mnie nie było
Dodano: 2012-04-26 20:05:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×