Idealny korektor pod oczy

Skorzystaj z porad naszego eksperta i dowiedz się, jak skuteczne dobrać korektor pod oczy!

Idealny korektor pod oczy

Idealny korektor pod oczyJeśli zasinienie pod okiem ma kolor brązowy to korektor po, który należy sięgnąć powinien mieć odcień morelowy.  Brązowe cienie pod okiem najczęściej są uwarunkowaniem genetycznym, jednak warto się zastanowić czy nie wynikają one z problemów zdrowotnych.

Kliknij i poznaj makijażowy trend: połyskujące powieki!

Nabyte ciemne zasinienie pod okiem może być symptomem choroby narządów wewnętrznych. Tak ciemne cienie pod okiem są bardzo uciążliwe do zakrycia i klasyczny korektor w cielistym odcieniu może sobie z nimi nie poradzić. Aplikowanie takiego korektora mija się z celem, ponieważ często potęguje wrażenie zasinienia zamiast ratować sytuację. Korektor o odcieniu wpadającym w róż odbija od szaro- brązowych cieni pod okiem i rozświetla koloryt skóry.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!


Istotne jest także nasycenie pigmentu, który warunkuje krycie. Korektor pod oko należy aplikować wklepując go delikatnie w problematyczne miejsca. Jeśli jedna warstwa nie wystarczy po chwili należy powtórzyć aplikację.


Nawet największe gwiazdy lubią czasami zrezygnować z makijażu i pokazać swoje prawdziwe, naturalne oblicze. Zapraszamy do obejrzenia galerii i zdecydowania, która z nich najlepiej prezentuje się bez kilogramów tapety!

ID galerii:901
Kasjana Serafin
Kasjana Serafin

EKSPERT URODY Kosmeterii

Product Trainer marek: LUMENE oraz PRESTIGE COSMETICS

Foto główne: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 22.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×