Idealny kształt paznokci dla krótkich palców

Mam krótkie i pulchne palce u rąk. Jaki powinnam nadać paznokciom kształt, by wysmuklić dłonie?

Idealny kształt paznokci dla krótkich palców

Idealny kształt paznokci dla krótkich palców


Dłonie są naszą wizytówką, a paznokcie ich integralną częścią. Aby mogły prezentować się dobrze powinny być w dobrej kondycji. Oczywiście kolor lakieru ma wpływa na ich wygląd, ale jak się okazuje kształtem paznokci też  możemy wiele zdziałać.

Przy  budowie dłoni, gdzie palce są krótkie i pulchne polecam zapuścić paznokcie i opiłowywać je w kształcie półokrągłym lub w delikatny szpic. W ten sposób nadamy lekkości dłoniom i optycznie wydłuży palce.  Proszę wystrzegać się krótkich paznokci i piłowania ich na prosto w kształt prostokąta.

Nie polecam także sztucznych paznokci, czy też nakładania żelu. Niestety, ale wbrew wszelkim opiniom metody te bardzo osłabiają, a wręcz niszczą płytkę paznokcia, zaś późniejsza odbudowa jest pracochłonna i długotrwała. Aby wzmocnić paznokcie może się Pani zainteresować naturalnymi metodami ich pielęgnacji lub suplementami diety, które działają dobroczynnie na jakość włosów, skóry i paznokci, dzięki obecności odpowiednich budulców. Proszę tylko pamiętać, aby uważnie zapoznać się z treścią ulotki i stosować zgodnie z jej zaleceniami.
Chcesz odświeżyć swój make up? Zobacz jak zrobić to szybko i skutecznie!

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 30.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×