Idealny makijaż dla piwnych oczu

Jesteś posiadaczką piwny oczu? Zobacz, jakie rodzaje makijaży są dla Ciebie najbardziej odpowiednie!

Idealny makijaż dla piwnych oczu

Idealny makijaż dla piwnych oczu
Do kobiet o piwnych oczach pasuje wiele kolorów. Ciekawie prezentuje się również taki typ oczu w miksie kilku barw. Niezwykle modny w sezonie lata 2013 odcień jasnego błękitu oraz szmaragdowa kreska idealnie koreluje z piwnymi oczami podkreślając ich naturalny blask i dodając odpowiedniego kontrastu.

Naturalne barwy bezpieczne w stylizacji dziennej to jasne róże mogą być w tonacji chłodnego, pudrowego odcienia lub koralu, subtelne brązy, beże i szarości. Można też pokusić się o dopełniający efekt, który nada kolor pomarańczowy.

Aby mocniej podkreślić tęczówkę można sięgnąć po kolory grafitu, oberżyny lub brązy, sama czerń jest dosyć wyrazista i w zbyt dużej ilości może nadać dramatycznego efektu. Warto eksperymentować nie tylko z kolorami cieni, czy kredkami, ale na rynku dostępnych jest również wiele opcji kolorowych tuszy do rzęs, które dają ciekawe i zaskakujące efekty. Jeżeli zależy nam na delikatnym rezultacie górne rzęsy podkreślmy czarną maskarą, a dolne dopełnijmy kolorem zieleni, fioletu lub błękitu.
Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 26.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×