Inspirujące makijaże gwiazd

Sylwester tuż tuż, a Wam brakuje pomysłów na noworoczny makijaż? Przedstawiamy makijaże gwiazd - może akurat któryś Was zainspiruje i zachwycicie swoim makijażem w tę szaloną noc?

Inspirujące makijaże gwiazd

Inspirujące makijaże gwiazd

W sylwestrową noc mamy wyglądać i czuć się pięknie oraz wyróżniać się z pośród innych kobiet. Sylwestrowy makijaż posiada swoją wyjątkową specyfikę, tak jak noc, w którą zdobi Wasze twarze. Sylwester to czas szaleństwa, na które możemy sobie pozwolić także tworząc makijaż. Przygotowując makijaż na noworoczny wieczór nie możecie zapomnieć o ważnych motywach przewodnich, którymi są: blask, światło, wyrazistość i niepowtarzalność.

Niewątpliwym hitem tego sezonu pozostaje czerwień na ustach, kolor nude, oraz smoky - eyes, który przybiera różne barwy z przewagą czekolady. Niezastąpiona pozostaje również nieskazitelna cera, idealnie podkreślone kości policzkowe...oraz brokat!

Przedstawiamy makijaże gwiazd, którymi możecie się inspirować, jednak nie zapominajcie o swojej wyobraźni, bo to ona jest najważniejsza. Warto zwrócić uwagę by makijaż był utrwalony, gdyż pod koniec szalonej nocy możemy wyglądać niekorzystnie i wówczas nie będziemy zachwycały, tylko odtrącały.Zapraszamy Was do obejrzenia galerii makijaży gwiazd, którą dla Was przygotowałyśmy. Może się zainspirujecie?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Ania Twarowska , Poniedziałek 16.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×