Isabel i Ruben Toledo zaprojektowali kolekcję dla marki MAC Cosmetics

Sprawdźcie, czym tym razem zaskakuje znana i lubiana marka kosmetyków.

Mac-cosmetics


Kosmetyczna marka MAC cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pań. Kobiety chwalą sobie zarówno formułę produktów, jak też ciekawe opakowania oraz gamy kolorystyczne. Nie może być inaczej także w przypadku najnowszej kolekcji kosmetyków tej marki.

Stworzyli ją Isabel i Ruben Toledo, czyli najbardziej modna i romantyczna para, która wielokrotnie była nagradzana w dziedzinie projektowania mody i ilustracji. Czym zaowocowała ta współpraca? Jak się prezentuje połączenie zmysłowego zamiłowania Isabel do koloru oraz żywiołowej energii Rubena?

W najnowszej kolekcji kosmetyków MAC Cosmetics znajdziemy produkty, którymi doskonale wyrzeźbimy, pomalujemy i przekształcimy oblicze twarzy: zestawy cieni do powiek, tusz do rzęs, pomadkę, błyszczyk, róż do policzków oraz lakier do paznokci. Specjalnie na potrzeby tej linii zostały zaprojektowane również białe opakowania, na których widnieją ilustracje Rubena oraz rzucają się w oczy graficzne linie i czerwone usta powołujące do życia jego jedyną w swoim rodzaju estetykę.


Kolekcja pary Toledo będzie dostępna w sprzedaży już od marca, jednak już dzisiaj zobaczcie, jak się prezentuje.Mac-cosmeticsZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 21.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar