Jak aplikować perfumy? Oto 3 sposoby, o których nie wiedziałaś

Jeżeli wydaje ci się, że twoje perfumy są mniej intensywne i krócej się utrzymują, wypróbuj miejsca, na które zapewne do tej pory nie aplikowałaś zapachu.

aplikacja perfum.jpg

Każdy lubi ładnie pachnieć. Niektórzy mają jeden sprawdzony zapach, a inni z kolei lubią z tym eksperymentować. Ważne jest aby perfumy długo się utrzymywały, a czasem delikatnie zmieniały swój aromat.

1. Miejsca na ciele


Słyszałaś o sposobie spryskiwania całego ciała, czy też "wchodzenia" w chmurę zapachu? Okazuje się, że lepiej spryskać konkretne obszary ciała, tylko muszą być one inne niż zwykle. Woń jest w dużej mierze uzależniona od miejsca aplikacji perfum. Nie skupiaj się jedynie na nadgarstkach i szyi.

Zobaczcie także: Kosmetyki w kolorach roku 2016

2. Aromatyczny prysznic


Zazwyczaj słyszałaś, że wystarczy używać żelu pod prysznic o takim samym zapachu jak perfumy? To oczywiście pomaga w utrzymaniu ich aromatu, ale jeszcze lepiej, kiedy przed wyjściem spod prysznica spryskasz się perfumami. Gorąca para i świeżo umyta skóra mogą sprawić, że twój zapach będzie pachniał zupełnie inaczej.

Zobaczcie także: Jak zrobić krem do rąk?


3. Baw się zapachami


Jeżeli znudził ci się aromat perfum, ale nie chcesz kupować zupełnie odmiennych, spróbuj te swoje sprawdzone aplikować np. na balsam o zupełnie innym zapachu, który automatycznie lekko zmieni zapach perfum.Zobaczcie także:Foto: Thinkstock

Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 14.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×