Jak często malują się Polki i ile czasu im to zajmuje?

Jak często się malujesz i ile czasu potrafisz na to poświecić? Postanowiono przeprowadzić badania i zorientować się jak często i jak dużo czasu potrafią poświęcić na makijaż Polki. Wyniki mogą zaskoczyć!

makijaż_polek.png

Jak często malują się Polki i ile czasu im to zajmuje?

O makijażu mówi się dużo, bo wiele z Pań nie wyobraża sobie wyjść bez niego z domu. Jak wygląda to wśród Polek? Dowiedz się czy nasze rodaczki malują się często i czy poświęcają na to bardzo dużo czasu.

Interaktywny Instytut Badań rynkowych postanowił przeprowadzić sondaż i sprawdzić, czy Polki przykładają dużą wagę do makijażu. Oto wyniki badania.

Okazało się, że ponad połowa kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu! Co jest tego powodem? Panie, które wzięły udział w badaniu, zgodnie przyznały, że dzięki makijażowi mogą ukryć niedoskonałości, co sprawia, że czują się pewniejsze i piękniejsze. Tu jednak eksperci dodają, że nie działa to w następujący sposób: im więcej makijażu, tym więcej pewności. Wręcz przeciwnie. Stonowany, delikatny make-up, który podkreśla indywidualną urodę każdej z nas, jest tym, co dodaje nam piękna.

Jak dużo czasu przeciętna Polka poświęca na makijaż? Otóż badania pokazały, że jest to średnio 10 minut każdego poranka. Jeżeli którejś z nas zależy na lepszym makijażu potrafi na jego zrobienie poświęcić około 20 minut.

Większość z nas make-up wykonuje w domu, przed wyjściem do pracy lub szkoły (tak, szkoły, gdyż przygodę z makijażem Polki rozpoczynają średnio w wieku 14-17 lat).

Ponad 70 % z nas przyznaje, że na brak makijażu pozwala sobie jedynie podczas choroby lub w czasie dni, kiedy nie musi wychodzić z domu.

Oto polskie gwiazd, które mogą pochwalić się nienagannym makijażem:

kożuchowska.jpg

Małgorzata Kożuchowska

czartoryska.jpg
Anna Czartoryska

jabłczyńska.jpg
Joanna Jabłczyńska

zielińska.jpg
Katarzyna Zielińska

Zobaczcie także: 


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 19.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×