Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Idealny rozmiar nie tylko zapewni komfort naszym piersiom, ale także nam samym. Sprawdź, jak to zrobić!

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Statystyki nie mają litości: prawie 80% z nas nosi źle dobrane biustonosze! Jak się okazuje, to właśnie do tej części garderoby przywiązujemy najmniejszą wagę, nie zważając na późniejsze konsekwencje. Nawet gdy nie jesteśmy posiadaczkami dużego biustu, i tak wymaga on uwagi.

Odpowiednio dobrany nie tylko poprawi wizualnie nasze piersi, ale także pozwoli nam dłużej zachować jędrną skórę i dłużej cieszyć się zadbanym dekoltem, który jest dumą każdej z nas. Często przy wyborze kierujemy się wzorem, natomiast nie zważamy na to, czy obwód i miseczka są dla nas odpowiednie. A jak się okazuje jest to błąd, który najczęściej popełniamy.

Warto o to zadbać, bo jak wiemy, nic bardziej nie cieszy męskiego oka, niż ładny, zadbany biust. I nieważne jaki rozmiar!

ZOBACZ JAK ZACHOWAĆ JĘDRNY BIUST NA DŁUŻEJ!

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Poznaj sekrety idealnie dobranego rozmiaru!

1.Rozmiar obwodu: weź głęboki wdech i zmierz miarką krawiecką swój obwód. Zaciśnij mocno (nie możesz odczuwać bólu!) i sprawdź wynik. Ważne, aby go nie zaokrąglać. Np. Wyszło Ci 74? Twój obwód wynosi 70. Prawdopodobnie możesz mieć 65, ponieważ biust ma być nieruchomy.

2.Rozmiar miseczki: miarką zmierz biust w najszerszej części Twoich piersi. Wyniku nie zaniżaj, ani nie zawyżaj. Poszukaj w tabeli swojego rozmiaru.

Znasz już rozmiar biustonosza. Teraz zobacz jak je mierzyć!

1.Przy zakładaniu nachyl się do przodu, tak aby dopasowały się do miseczki i zapnij na pierwszy zamek. Powinien być obcisły, ale nie możemy odczuwać dyskomfortu!

2.Miejsce fiszbin jest pod biustem i pod pachami. Ramiączka nie mogą się zsuwać, ale także wpijać w ramiona. To obwód biustonosza podtrzymuje piersi – nie ramiączka!

3. Ręce podnieś do góry. Jeśli nie podjeżdża do góry, piersi są delikatnie uniesione i przy ty nie odczuwasz dyskomfortu, to właśnie znalazłaś odpowiedni stanik!

Źródło: MilionKobiet

Foto: ThinkstockDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 12.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×