Jak działa wodny podkład?

To bardzo nowoczesny rodzaj fluidów, charakteryzujący się wybitnie płynną konsystencją. Sprawdźcie, dlaczego warto po nie sięgnąć.

Jak działa wodny podkład

Od idealnego podkładu oczekujemy żeby doskonale zakrył niedoskonałości, a do tego pozostawił naszą skórę matową i nie tworzył efektu maski.Wydawać by się mogło to niemożliwe, ale właśnie takie właściwości łączą w sobie wodne fluidy.

Jakie jeszcze są ich zalety?

Przede wszystkim idealnie i szybko stapiają się ze skórą, która zostaje pokryta delikatną, transparentną warstwą. Możemy je zaaplikować kilkakrotnie. Wszystko zależy od tego, jak mocny efekt krycia pragniemy osiągnąć.

Ważną zaletą jest także to, że pasują do każdego typu cery, z tym że akurat posiadaczki bardzo wysuszonej skóry, przed aplikacją kosmetyku powinny pomyśleć o dokładnym jej nawilżeniu. Jest to wskazane ze względu na uzyskanie jak najbardziej jednolitego krycia, ponieważ produkt będzie lepiej się rozprowadzał.

Na pewno wiele z was zastanawia się, jak nakładać wodny podkład. Rozprowadzamy go kolistymi ruchami za pomocą opuszków palców. Produkt ma skoncentrowaną formułę i jest niezwykle wydajny.

Korzystałyście już z wodnych podkładów?Zobaczcie nasze propozycje tych fluidów

Jak działa wodny podkład


Sephora, Fluid Teint Infusion

Cena:
ok. 75 złJak działa wodny podkład


IsaDora, Nude Sensation

Cena:
ok. 102 zł


Jak działa wodny podkład


Diorskin Nude Air

Cena:
ok. 225 zł


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 13.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×