Jak Kim Kardashian zapobiega powstawaniu zmarszczek?

Czy zwróciliście uwagę na to, że wyraz twarzy Kim Kardashian jest niezmienny? Wiemy dlaczego.

Jak Kim Kardashian zapobiega powstawaniu zmarszczek?

Jak Kim Kardashian zapobiega powstawaniu zmarszczek?


Żadna kobieta nie chce zobaczyć u siebie zmarszczek. Żyjemy w nadziei, że kiedyś zostanie wynaleziony eliksir młodości, dzięki któremu już nie będziemy musiały się zastanawiać, jaki krem przeciwzmarszczkowy kupić, czy na jaki zabieg medycyny estetycznej się zdecydować.

Jak też powszechnie wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też wskazane są ćwiczenia twarzy, aby skóra nie straciła swojej elastyczności. Zaleca się również odpowiednie nawadnianie organizmu. Wiele osób jednak mimo wszystko w pewnym momencie swojego życia zauważa zmarszczki mimiczne, które powstają m.in. na skutek uśmiechania się. Z drugiej strony śmiech to zdrowie, zatem jak go sobie odmówić?

Tymczasem jest gwiazda, którą zazwyczaj widujemy w śmiertelnej powadze. Okazuje się, że brak uśmiechu jest jej sposobem na uniknięcie zmarszczek! Mowa oczywiście o Kim Kardashian, która przyznała magazynowi People, że: Prywatnie zdarza mi się uśmiechnąć, a nawet zaśmiać. Unikam jednak nadmiernej ekspresji. Nie uśmiecham się, żeby nie mieć zmarszczek.

Już niejeden raz mogliśmy usłyszeć o tym, że celebrytka mocno przejmuje się swoim wyglądem, lecz czy aby na pewno warto aż tak mocno się katować i odmawiać sobie uśmiechu? Jednak takie podejście wyjaśniałoby dlaczego na większości zdjęć Kim Kardashian ma niezwykle poważną minę.

Zdecydowałybyście się na aż takie poświęcenie aby zapobiec powstawaniu zmarszczek?Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

 Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ People
Foto: Instagram
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 01.01.2015 (aktualizacja: 2014-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×