Jak łączyć kolory makijażu?

Zastanawiacie się, czy nadal istnieje zasada, że mocny makijaż oczu powinien być połączony z jasnym kolorem ust? Zobaczcie podpowiedzi naszego eksperta!

Jak łączyć kolory makijażu?

Jak łączyć kolory makijażu?


Ponadczasowa zasada makijażu mówiąca o tym, że jeden z elementów możne być mocniej akcentowany albo oczy albo usta dotyczy głównie makijażu dziennego, koktajlowego, ślubnego i smoky eyes, ale już w przypadku makijażu wieczorowego, gdzie sztuczne światło pochłania kolory, ta zasada nie obowiązuje.

Harmonia nasycenia kolorów i podkreślania urody kobiecej w sztuce makijażu jest bardzo ważna. Są oczywiście odstępstwa jak w przypadku każdej reguły, a jeżeli chodzi o makijaż są one tym bardziej płynne.

Jak łączyć kolory makijażu?

Jak łączyć kolory makijażu?


Ta reguła wyraźnie zaciera się jeżeli mowa jest o lansowanych trendach,w których zdarza się, ze intensywnie podkreślone oczy w makijażu np. smoky eyes występują z  intensywnie podkreślonymi ustami. Częściej w makijażach podkreślamy oczy, a usta raczej są schowane w cieniu jasnych pomadek lub błyszczyków. Polecam od czasu do czasu przełamać rutynę codziennego makijażu i spróbować pomalować intensywniej usta, a oczy podkreślić samą maskara.


Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Aleksandra Jaśkowiec

Product Trainer

GOSH COSMETICS i LUMENE FINLAND

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×