Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Czy może Pani napisać, jak dokładnie krok po kroku mam przykleić sobie sztuczne rzęsy do swoich, żeby nie odpadły i wyglądały w miarę naturalnie?

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Jak przykleić sztuczne rzęsy?
Powodzenie całej operacji jest uzależnione od jakości materiału, z których sztuczne rzęsy zostały wykonane. Przede wszystkim muszą być one dość miękkie, ale i elastyczne. Proszę także wybierać te, które kształtem przypominają kształt Pani oka. Następnie klej, który producenci zwykle dołączają do pakietu z rzęsami – powinien być dość gęsty i zamknięty w tubce z małym, precyzyjnym aplikatorem.

Kliknij i poznaj makijażowy trend na jesień: połyskujące powieki!

Sztuczne rzęsy naklejamy kilka sekund po wykonaniu makijażu. Klej nakładamy punktowo pomiędzy własne rzęsy lub bezpośrednio na krawędzie sztucznych. W przypadku bezpośredniej aplikacji na powiekę, należy uważać, aby kropla nie była zbyt duża i nie dostała się do oka, ponieważ narazi się Pani na podrażnienie spojówki.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!

Następnie wyjmujemy rzęsy z opakowania i delikatnie, trzymając za zewnętrzne krawędzie przyklejamy je do powieki rozpoczynając od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. Następnie należy docisnąć rzęsy na całej powierzchni. Ocenić efekt i w razie potrzeby skorygować. Pamiętajmy, iż sztucznych rzęs nie musimy malować maskarą. Efekt i tak będzie piorunujący.


Kliknij i dowiedz się, jakie będą najmodniejsze kolory pomadek do ust tej jesieni!Aleksandra JaśkowiecEkspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 07.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×