Jak przywrócić młodość skóry?

Która z nas nie marzy o młodym wyglądzie? Z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne. Sprawdźcie, na co warto się zdecydować.

Jak aktywować młodość swojej skóry?

W jaki sposób najlepiej odświeżyć swój wygląd? Oczywiście działając na geny młodości, na które idealnie wpływają algi. To właśnie zabiegi z ich wykorzystaniem działają na naszą skórę, jak eliksir młodości. Możecie z nich skorzystać w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Na czym dokładnie polegają?

GENOMIX to rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za
wielopoziomową odnowę komórek skóry.


Dwie algi – regulacja ponad 20 genów

•    EKSTRAKT Z BRUNATNEJ MAKROALGI  (Undaria Pinnatifidia) – jego mechanizm działania polega na reaktywacji genów biorących udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu włókien kolagenu, elastyny i GAG (glikozaminoglikanów) oraz kwasu hialuronowego. Efektem są skutecznie wygładzone zmarszczki i bruzdy oraz ujędrniona skóra.

•    EKSTRAKT Z BŁĘKITNEJ MIKRO-ALGI (Cyanophycea) – rosnącej wyłącznie w nieskazitelnie czystym ekosystemie w rejonie Ameryki Północnej. Charakteryzuje się wysoką zawartością witamin z grupy B i aminokwasów. Ma wpływ na różnicowanie keratynocytów, dzięki czemu przyspiesza proces odnowy i wzrostu naskórka – w widoczny sposób wygładzając i zagęszczając skórę.

GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający
Zabieg inspirowany najnowszymi osiągnięciami naukowymi, przeznaczony dla osób ze skórą dojrzałą, z wyraźnie zaznaczonymi zmarszczkami i utratą elastyczności.
Bazą zabiegu są zaawansowane technologicznie preparaty Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL a jego uzupełnieniem zastosowanie nowoczesnej aparatury, która wzmacnia ich działanie. Efektem zabiegu jest poprawa jędrności i elastyczności skóry. Zmniejszaja się widoczność zmarszczek.

GENOMIX BODY algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający
Zabieg inspirowany najnowszymi osiągnięciami naukowymi, dla osób ze skórą ze zmniejszoną elastycznością, z cellulitem oraz niedoborami lipidów i nawilżenia.

Zastosowane preparaty Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL skutecznie pielęgnują i zwalczają niedoskonałości skóry.

W zależności od wskazań zabieg można wykonać z MASAŻEM KLASYCZNYM lub z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM a także z BODY WRAPPINGIEM.

W celu wzmocnienia efektów i skuteczności zabiegu polecamy Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE GENOMIX ACTIVE ESSENCE CONCENTRATED FORMULA Serum do twarzy lub  Koncentrat do ciała.


Źródło: instytuty.drirenaeris.com
Foto: Mat. prasowe/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 03.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Czy dieta kolagenowa ma wpływ na skórę? http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-w-jedzeniu/
Dodano: 2015-09-08 07:44:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Przeciez to perfidna reklama jednej firmy!
Dodano: 2015-09-03 19:52:00 Zgłoś nadużycie