Jak się uczesać na wesele?

Jakie są najnowsze trendy we fryzurach ślubnych dla zaproszonych kobiet radzi Ekspert MilionKobiet.pl, Krzysztof Kulesza, stylista KMS California.

Jak się uczesać na wesele?

Jak się uczesać na wesele?


Wesele to wyjątkowe wydarzenie i tak samo wyjątkowo chce się czuć każda kobieta, która wybiera się na zabawę, by uczcić ten ważny moment dla młodej pary.

Fryzura jest jednym z najważniejszych akcentów całej kreacji, dlatego w tym przypadku też trzeba zapoznać się z obowiązującymi trendami i dodać sobie szyku swoimi pięknie ułożonymi włosami.

Dawno już odeszły w niepamięć misternie upinane włosek do włoska koki, trzymające się na stelażu z 40 wsuwek. Obecnie kobiety stawiają na lekkość i naturalny wygląd fryzury oraz swobodę, którą może ona dać.

Dobierz do fryzury modną, długą suknię!


Podczas zabawy włosy nie powinny przeszkadzać, stąd najczęstszą formą układania jest ich podpięcie. Obecnie najmodniej upinanymi włosami są różnego rodzaju warkocze, delikatnie podpinane, asymetrycznie z boku lub nisko przy szyi. Warkocz niekoniecznie musi być spleciony z całych włosów, może to być jakaś ich część, np. od grzywki do ucha.

Modne fryzury na wesele? Zobacz, jakie powinny być!

Dobrym rozwiązaniem jest zaplecenie warkocza dobieranego, z którego można powysuwać nieregularnie włosy, by go rozluźnić i dodać fryzurze lekkości, tak zwanego wiatru we włosach. Kolejnym sposobem na taką fryzurę jest podpięcie kilku warkoczy w jednym miejscu i niektóre z nich tylko rozluźnić lub zapleść je z ozdobną wstążką pod kolor sukienki. Jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów, rozważ możliwość uczesania ich do góry tak, żeby odsłonić twarz. Taką formę można powywijać prostownicą i dzięki temu uzyskać niecodzienny look.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat pielęgnacji i stylizacji włosów!Krzysztof Kulesza


  Ekspert MilionKobiet.pl: Krzysztof Kulesza

                                          Stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia


   Foto: Inga Chawa (
Krzysztof Kulesza), Thinkstock

                                                                                                                           Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 17.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
elaela
Jeśli chodzi o różnego rodzaju modę na wesela to warto zajrzeć na ten portal: http://modnewesele.com/ :) Mają bardzo dużo ciekawych pomysłów oraz innych porad, które są potrzebne podczas organizowania wesela!
Dodano: 2017-04-28 00:35:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×