Jak sobie radzić z nieprzyjemnym zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów

Latem dużo mocniej się pocimy. Jest jednak na to rada - skuteczny antyperspirant.

Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów

Lubimy, kiedy przez cały dzień czujemy się świeżo i pięknie pachniemy. Aby uzyskać ten efekt korzystamy z dezodorantów albo antyperspirantów. Jednak im cieplej za oknem, tym większa potliwość, a co za tym idzie, uczucie świeżości towarzyszy nam krócej.

Według badań Health & Beauty GfK z 2011, 70% Polek przyznaje, że poci się umiarkowanie albo bardzo, kiedy za oknem robi się ciepło. Zimą natomiast ten problem dotyczy tylko 44% badanych. Dlatego też to właśnie od kwietnia do sierpnia zauważa się największy wzrost sprzedaży dezodorantów i antyperspirantów.

Zobaczcie także: Wakacyjny manicure - przegląd modnych kolorów lakierów

Wiadomo jednak, że kosmetyk kosmetykowi nie jest równy, a na rynku pojawiają się ciekawe nowości. To właśnie nowy antyperspirant marki Adidas szczególnie nas zachwycił. Został w nim zastosowany system Climacool, dzięki któremu kapsułki świeżości sprawiają, że im większy wysiłek, tym większa ochrona.

Zobaczcie także: Nowości zapachowe na lato i nie tylko


Marka Vichy, jak i Gosh, czy Clarins także od dawna zdobywają uznanie użytkowniczek. Charakteryzują się tym, że są niezwykle delikatne, a poza tym doskonale sobie radzą także z nadmierną potliwością.

Niedawno na naszym rynku pojawiła się także marka CD, która w swej ofercie posiada deo atomizer, który możemy stosować także na całe ciało w celu odświeżenia.

Pamiętajmy jednak, że samo zastosowanie antyperspirantu to nie wszystko - ważna jest higiena osobista, która jest kluczem do pięknego, świeżego zapachu.Sprawdźcie, po które antyperspiranty warto sięgnąć.Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów1. Adidas Clima Cool, Cena: ok. 14 zł

2. CD, Deo Atomizer, Cena: ok. 8 zł
Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów


1. Vichy dla osób z nadmierną potliwością, Cena: ok. 41 zł

2. GOSH, CLASSIC 1 rolka dezodorant antyperspirant, Cena: ok. 17, 90 złJak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów Jak sobie radzić z nieprzyjemnm zapachem? Mamy dla was przegląd antyperspirantów1. Garnier Neo, Cena: ok. 13, 50 zł

2. Avon, On-Duty Women Light Bloom 48 h, Cena: ok. 12 zł
m2461178_P16127_princ_la.jpg 23725.ashx.jpg1. Clarins, Pielęgnujący Dezodorant Roll-On, Cena: ok. 95 zł

2. Oriflame, 24h Activelle, Cena: ok. 13, 90 zł


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Shutterstock/ Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 24.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×