Jak szybko pokręcić włosy bez lokówki? Oto bardzo prosty sposób

Zawsze marzyłyście o tym, by mieć piękne loki i boicie się nietypowych rozwiązań? W takim razie mamy dla was idealny sposób. Zobaczcie!

loki bez lokówki.jpg

Jak szybko pokręcić włosy bez lokówki? Oto bardzo prosty sposób

 

Każda z nas potrzebuje czasem jakiejś odmiany. Czasem wystarczy, że kupimy sobie nową bluzkę, a czasem potrzebujemy nieco zmienić naszą codzienną fryzurę.  

Tak to już jest, że gdy jesteśmy posiadaczkami prostych włosów, marzą nam się piękne loki. Jednak szkoda jest nam inwestować w dobrą lokówkę, której użyjemy kilka razy w roku. Co więcej, loki robione w ten sposób są bardzo pracochłonne.

Zobacz też: PIĘKNE FALE NA WŁOSACH BEZ UŻYCIA LOKÓWKI I PROSTOWNICY? OTO SPOSÓB 

Potrzeba matką wynalazku, dlatego te, które nie mają odpowiedniego sprzętu, a mimo wszystko chcą posiadać loki, wymyślają tak zwane domowe sposoby, które mają skutecznie pomóc uzyskać upragniony efekt. 

 

Jednym z takich pomysłów na szybkie i piękne loki jest... zawinięcie kosmyków w folię aluminiową i podgrzanie przy pomocy prostownicy. Choć brzmi to dość przerażająco, wcale nie jest to takie niemądre.

Zobacz też: BEZPIECZNE SPOSOBY NA PROSTE WŁOSY! 

Wręcz przeciwnie, sposób ten jest bardzo skuteczny, a jego zaletą jest prostota i to, że efekty są szybkie. Dzięki takiej metodzie oszczędzamy czas i energię, nie zmniejszając przy tym efektywności. Która z nas nie chce mieć niezwykłych loków prostym i szybkim sposobem? W takim razie to coś idealnego.

Jeśli zatem nie macie w domu lokówki, a marzą wam się piękne fale, czas wypróbować ten nietypowy sposób, który może stać się dla was bardzo pożytecznym odkryciem. 

Jak zrobić loki bez prostownicy? Oto prosta instrukcja. 

loki bez lokówki2.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 20.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ja zaoszczędzam czas i energię prostując włosy prostownica od babyliss. Za pierwszym pociągnięciem widzę już efekty i fryzurę mam w kilak chwil, a te nietypowe sposoby zabierają dużo czasu i nerwów.
Dodano: 2016-03-01 15:19:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×