Jak szybko zamaskować niechcianego pryszcza? Oto sposób

Która z nas nie stanęła przed problemem niechcianego, pojawiającego się w najgorszym momencie pryszcza? Oto sposób na to jak go zamaskować

jak usunąć pryszcza.jpg

Jak szybko zamaskować niechcianego pryszcza? Oto sposób

Czeka nas ważny dzień, budzimy się rano, a na naszej twarzy pojawia się bardzo niechciany gość... pryszcz. Jaka sobie z nim poradzić w ostatniej chwili? 

Na jego usunięcie nie mamy co liczyć, chyba, że zjawi się wróżka z magiczną różdżką, ale raczej nie warto na to liczyć. Pozostaje nam tylko skutecznie zamaskować pryszcza, który tak bardzo nam przeszkadza. Istnieje na to jeden sprawdzony i naprawdę skutreczny sposób.

Wiele kobiet myśli, że wystarczy nałożyć podkład, by pozbyć się niechcianego bąbla, to jednak nie jest do końca prawda. Niestety wiele z nas usilnie próbuje nałożyć większe warstwy fluidu i dobrego pudru, które mają stać się skutecznym sposobem na pryszcza, a to błąd. Jeśli krostka jest zaczerwieniona i w dość zaawansowanym stadium takie zabiegi nie będą skuteczne.

 

Co w takim razie będzie najskuteczniejsze? Otóż, choć pozornie może się to wydać dziwne, najskuteczniejszy będzie zielony korektor do twarzy. Zniweluje on czerwony kolor, który towarzyszy pryszczom i skutecznie je przykryje. 

Nakładając punktowo taki korektor należy poczekać aż odrobinę wyschnie i pokryć go bardzo niewielką warstwą podkładu, który jest oczywiście w odcieniu naszej cery. Dopiero takie maskowanie niechcianego pryszcza może być skuteczne i zapewni nam ukrycie tego mankamentu na dłużej, co jest bardzo przydatne, gdy udajemy się bawić na całą noc.

Czy można zastąpić taki korektor? Według niektórych kobiet można użyć zamiast korektora matowego cienia do powiek w kolorze zielonym. Oczywiście nie chodzi o trawiastą zieleń, ale o taką bardziej zgaszoną.

Tak zamaskowany pryszcz nie stanie nam już na przeszkodzie do tego, by wyglądać pięknie!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 31.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Korektor Bell działa cuda:)
Dodano: 2015-01-11 19:13:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mnie pryszcze jak na złość zawsze wyskakują akurat przed imprezą:/ Ale na szczęście znalazłam na to sposób, traktuję taką paskudę korektorem antybakteryjnym np. z Bella i szybko się goi i oczywiście jest prawie niewidoczna
Dodano: 2015-01-01 14:13:55 Zgłoś nadużycie