Jak ukryć żółte zęby?

Masz żółte zęby i zastanawiasz się jak je ukryć za pomocą makijażowych trików, lub po prostu ich nie uwydatniać kosmetycznymi wpadkami? Podpowiadamy!

Jak ukryć żółte zęby?

Jak ukryć żółte zęby?


Dobór pomadki, czy błyszczyku do typu urody jest wyznacznikiem podstawowym jeżeli chcemy dopasować harmonijnie kolor, ale kiedy szkliwo zębów jest żółte warto zastosować pewne triki, które pozwolą na rozjaśnienie uśmiechu.

Barwniki żółte, złote lub pomarańczowe powodują, że szkliwo zębów przyciemnia się co najmniej o 2 tony i takie tonacje można znaleźć w każdym kosmetyku do ust od beży, po czerwienie, aż do brązów. Dlatego kiedy stosujemy nasz ulubiony kosmetyk do ust i widzimy, że jego kolor zażółca zęby warto zastosować trik makijażowy w postaci błyszczyka z odblaskiem zimnego fioletu na dzień  lub z połyskującymi drobinkami w tym odcieniu w makijażu wieczorowym.

Wystarczy na pomalowane usta w wewnętrzną ich linię  zaaplikować kosmetyk lub nałożyć go na środek ust. Podczas kolacji przy świecach aby olśniewać ładnym uśmiechem, wybieraj chłodne odcienie czerwieni, różu i brązu, bo światło świec może zagrać na niekorzyść i przyciemnić znacznie szkliwo zębów.


Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE


Foto: ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 07.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×