Jak ułożyć grzywkę w stylu gwiazd?

Nie da się ukryć, że to właśnie gwiazdy najczęściej stają się naszą inspiracją przy tworzeniu fryzury. Zobaczcie, jak układają swoje grzywki!

Jak ułożyć grzywkę w stylu gwiazd

Jak ułożyć grzywkę w stylu gwiazd


Wśród gwiazd znajdziemy zarówno te wierne swoim fryzurom, jak też te lubiące z nimi eksperymentować. Jednym z elementów, które daje nam duże możliwości bawienia się fryzurą jest grzywka. To właśnie ją możemy układać na różne sposoby niezależnie od długości reszty włosów.

Gwiazdy takie jak Anne Hathaway, Julia Roberts, czy Taylor Swift są doskonale świadome możliwości, które daje im posiadanie grzywki i jej kreowanie. Mając zarówno długie, jak i krótkie włosy możemy układać ją np. na bok, czy zaczesywać do góry. Niektóre z gwiazd decydują się również na równe obcięcie grzywki na długości całego czoła, lecz tutaj również mogą eksperymentować z długością. Ponadto z pomocą przychodzą także różnego rodzaju ozdoby do włosów w postaci np. spinek, co wykorzystuje Rihanna w swojej zaczesanej na bok, doskonale wygładzonej i spiętej grzywce.

W stylizacji grzywki niewątpliwie pomagają także wszelkiego rodzaju środki oraz sprzęty stylizacyjne. Lakiery do włosów, żele, pudry, lokówki oraz prostownice, to niezwykłe ułatwienie przy układaniu fryzury, dzięki którym większość z nas może wykonać to w domu. Czasem przy układaniu grzywki wystarczy zrobienie przedziałka umieszczonego po jednej ze stron głowy i zaczesanie włosów na przeciwną, następnie utrwalenie środkiem stylizującym.

Zobaczcie naszą galerię gwiazd z różnymi grzywkami
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 23.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
kupujesz dobrą lokówkę philipsa w media expert i fryzura gotowa :)
Dodano: 2014-02-12 13:34:48 Zgłoś nadużycie