Jak usunąć lakier z brokatem?

Lakiery z brokatem cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie w karnawale, lecz już ich zmywanie wcale nas tak nie raduje. Sprawdźcie, jak łatwo pozbyć się brokatu z paznokci.

Jak usunąć lakier z brokatem

Mocno mieniący się manicure to hit szczególnie w okresie karnawału. Lakier z brokatem jest wtedy naszym nr 1. Dużo gorzej kiedy przyjdzie nam się go pozbyć z paznokci. Wtedy to często zaczynają się tzw. "schody". Brokat zazwyczaj bardzo głęboko wnika w płytkę, przez co jest ciężki do usunięcia, a co za tym idzie, w czasie jego zmywania wiele kobiet uszkadza paznokcie poprzez ich drapanie.

Mamy dla was sposób na bezpieczne usunięcie lakieru z brokatem z paznokci.

Potrzebujecie jedynie wacików, folii aluminiowej, nożyczek i oczywiście zmywacza do paznokci.

W sumie 5 płatków przecinacie na pół i zanurzacie w zmywaczu do paznokci, po czym po jednej połówce nakładacie na każdy z palców. Waciki owijacie folią aluminiową tak, aby dokładnie przylegały do płytki. Teraz możecie sobie pozwolić na chwilę relaksu. Po ok. 4 minutach ściągacie płatki mocno je przyciskając do paznokcia, aby dokładnie zebrać brokat.Ten zabieg nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty za pierwszym razem. Wiele zależy od jakości lakieru do paznokci, którego użyłyście, dlatego nie zrażajcie się i po prostu wszystkie czynności powtórzcie jeszcze raz.

Miejcie na uwadze, że jeżeli w celu usunięcia brokatu z paznokci zastosujecie nożyczki, wasza płytka może zostać odkształcona na długi czas.

Powodzenia!Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 29.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×