Jak uzupełnić braki kolagenu w skórze?

Niestety już po 25 roku życia tracimy ok. 1.5% tej cennej substancji w ciągu roku. Jak z tym walczyć?

Jak uzupełnić braki kolagenu w skórze

Czy wiesz, że dominującą formą kolagenu (80%) w skórze człowieka jest kolagen typu I, który stanowi włóknistą podporę skóry, a także kolagen typu III (ok. 20%)?  Dzięki niemu nasza skóra jest sprężysta, jędrna i gładka.

Niestety wraz z wiekiem tracimy tę cenną substancję, co skutkuje m.in. pojawieniem się pierwszych zmarszczek.

Medycyna estetyczna skutecznie przeciwdziała tym zjawiskom poprzez próbę uzupełnienia zasobów kolagenu w skórze oraz niwelowania efektów jego ubytku. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej generacji atelokolagenu LINERASE dermatologia estetyczna otworzyła zupełnie nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek. Atelokolagen LINERASE to bioaktywny preparat do iniekcji stosowany przez wyspecjalizowanych lekarzy, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej minioną sprężystość i blask. Jest to przełomowe odkrycie w walce z pierwszymi oznakami starzenia!

Aatelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Procedura zabiegu  jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Jest jedyny do tej pory dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, najnowsze narzędzie w rękach lekarzy medycyny estetycznej, przeznaczone do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które zwiększając produkcję KOLAGENU typu III, przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie           2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy.

KTO MOŻE Z NIEGO SKORZYSTAĆ?
LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry.
LINERASE doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych.

Zabieg LINERASE zaleca się osobom, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia. Gdy ich skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub utraciła swój blask. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące blizny czy rozstępy.
Pytaj o zabieg w renomowanych klinikach medycyny estetycznej!

Cena:
Jednorazowa terapia obejmująca 3-4 okolice (twarz, szyja dekolt, grzbiety dłoni) – ok. 1000 zł.-1200 zł.

Skusicie się?Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe marki

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 28.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
również mogę polecić linerase. zabieg nie jest bolesny, przypomina trochę mezoterapię, ale wykonuje się mniej nakłuć na skórze :) wiem, że można stosować go też do usuwania rozstępów i blizn - nie tylko zmarszczek, wiec jest bardzo wszechstronny!
Dodano: 2016-07-03 23:46:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
koszt jednego zabiegu to 1000-1200 zł (tak jak jest napisane w artykule), w każdej dobrej klinice medycyny estetycznej znajdziesz go w swojej ofercie :) ja jestem zachwycona, mam teraz dużo jędrniejszą skórę, zmarszczki wygładzone i generalnie bije ode mnie blask ;)
Dodano: 2016-06-10 23:40:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
czy ktoś mógłby coś więcej napisać na temat linerase? ile kosztuje? jak ten zabieg wygląda i gdzie w warszawie go najlepiej wykonać? z góry dziękuję!
Dodano: 2016-05-12 00:54:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
Linerase daje fenomenalne efekty! Dzięki temu zabiegowi pozbyłam się bardzo uciążliwych zmarszczek na szyi, pięknie odżywiłam dłonie i twarz oraz odjęłam sobie kilka lat ;) Bardzo polecam ten zabieg!
Dodano: 2016-04-22 02:13:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×