Jak w prosty sposób uzyskać talię osy?

Tagi: polar

Poznajcie urządzenie, które wam to ułatwi!

głowne.jpg

I choć do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, warto już powoli pomyśleć o przygotowaniach do tak zwanego "sezonu bikini". Nowa letnia garderoba? Upatrzona. Pomysł na odświeżenie fryzury i makijażu? Jest. Idealna sylwetka z talią osy? No właśnie...

Myślicie, że skoro lato każe poczekać na siebie jeszcze blisko cztery miesiące, to ze spokojem zdążycie wyrzeźbić sylwetkę marzeń? Oczywiście nie mówimy, że jest to zadanie niewykonalne, ale jak wiadomo, pośpiech nigdy nie jest dobrym partnerem. Na co więc skazujemy się czekając do ostatniej chwili z walką o figurę idealną? Efekt jojo, drakońskie diety czy mordercze treningi - to wszystko z pewnością nie brzmi przyjaźnie, a i na pewno nie działa dobrze na nasz organizm. 

Tak więc my już teraz zaczynamy starcie o sylwetkę, której mogłaby pozazdrościć niejedna modelka, tym bardziej, że dzięki marce Polar, odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i proste! 

Firma Polar, od 35 lat niekwestionowany pionier w dziedzinie zaawansowanych akcesoriów sportowych i lider w produkcji urządzeń do pomiaru tętna, stworzył elektroniczną wagę Polar Balance. To zaawansowany system kontroli masy ciała, łączący funkcję wagi z monitorem aktywności oraz aplikacją i serwisem internetowym Polar Flow. 

Zastanawiacie się teraz pewnie, jak to możliwe, że za pomocą elektronicznej wagi i aplikacji na telefon podjęta próba odchudzania tym razem przyniesie zamierzony efekt? Jeśli tak, już spieszymy z odpowiedzią! Pożądaną liczbę kilogramów należy najpierw wprowadzić do serwisu internetowego lub aplikacji Polar Flow. Po dokonaniu rzeczywistego pomiaru, informacja o aktualnej masie ciała jest przesyłana do innego produktu Polar lub bezpośrednio do aplikacji Polar Flow, dostępnej dla systemów Android i iOS. Polar Balance monitoruje aktywność użytkowników oraz ich masę, a także dostarcza cennych wskazówek oraz motywuje do zwiększenia dziennej porcji ruchu lub zmniejszenia ilości spożywanych kalorii. To innowacyjne urządzenie firmy Polar nie tylko zadba o naszą kondycję, ale również o zbilansowaną dietę. Dodatkowo, połączona z urządzeniem aplikacja online pokazuje, jak blisko założonego celu treningowego się znajdujemy. 

1.jpg

Kluczowym elementem Polar Balance jest Weight Loss Speedometer, czyli monitor tempa spadku masy ciała. Pozwala on użytkownikom produktu w szybki i prosty sposób ocenić, czy gubią zbędne kilogramy czy wręcz przeciwnie. Udziela także informacji, czy powinni zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Dzięki Polar Balance nie trzeba już korzystać ze skomplikowanych jadłospisów i tabel kaloryczności, ponieważ produkt uwzględnia całodobową aktywność ruchową użytkowników oraz kierunek trendu zmiany masy ciała. Jedyne, co należy zrobić, to trzymać się ustalonego wcześniej celu treningowego oraz przestrzegać ogólnych zasad zdrowego żywienia. Co więcej, aplikacja i serwis Polar Flow pozwalają dopasować cele treningowe do indywidualnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać motywację i zachować wytrwałość w dążeniu do pożądanych rezultatów. A gdyby tego było mało Balance to rozwiązanie idealne dla całej rodziny – urządzenie zapamiętuje bowiem do 10 profilów użytkowników!

System Polar Balance to jednak nie tylko elektroniczna waga i aplikacja. Firma Polar w swojej ofercie posiada również zegarki, dzięki którym mamy możliwość całodobowego monitorowania ciągu całego dnia. W pracy, w domu, na spacerze... Urządzenie pokaże wam waszą aktywność zawsze i wszędzie, a dodatkowo przedstawi praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu. Urządzenie dzieli także aktywność na pięć poziomów intensywności: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki.

2.jpg

I tak na przykład, gdy podczas pracy za długo będziemy siedzieć przy biurku, za pomocą wibracji zegarek przypomni o tym, aby wstać po 55 minutach i robić aktywne przerwy w codziennych obowiązkach. A podczas snu? Automatycznie monitoruje jego czas i jakość. Ponad to, urządzenie to wyświetli powiadomienia z naszego telefonu!

Polar Balance PL.png

Postawcie na Polar Balance i już dziś zawalczcie o sylwetkę marzeń!

Więcej informacji o produktach znajdziecie TUTAJ!

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 15.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar