Jak wybierać kosmetyki dla kogoś?

Zastanawiacie nad zakupem kosmetyku w ramach prezentu? Zobaczcie, na co warto zwrócić uwagę przy jego wyborze!

Jak wybierać kosmetyki dla kogoś?

Jak wybierać kosmetyki dla kogoś?


Z wyborem kosmetyków kolorowych na prezent jest pewna trudność, która wynika z tego, że kosmetyki utleniając się na skórze mogą zmieniać barwę, a do tego każdy z nas ma swoje indywidualne cechy, jak choćby pH skóry, czy pigmentację. Dlatego chcąc sprawić komuś miłą niespodziankę, należy wybierać spośród produktów bezpiecznych i uniwersalnych, jak maskara, kredka, cienie, czy kosmetyki do makijażu ust w neutralnych kolorach.

Warto też zrobić mały wywiad, podczas którego dowiemy się, czy dana osoba ma jakieś preferencje, albo może w ostatnim czasie spodobał się jej jakiś kosmetyk lub w szczególny sposób zainteresowała się, którąś z nowości kosmetycznych. Bezpiecznym rozwiązaniem jest sprawdzenie kosmetyku bezpośrednio na twarzy i mogłoby się wydawać, że taki sposób jest trudny do zrealizowania, a jak się okazuje, nic bardziej mylnego.

Jak wybierać kosmetyki dla kogoś?Jak wybierać kosmetyki dla kogoś?

W ramach zakupów kosmetyków nie tylko w dużych sieciach perfumeryjnych, ale także w mniejszych formatach sklepów drogeryjno - kosmetycznych proponowane są darmowe konsultacje i makijaż. Podczas takiego pokazu wyspecjalizowana makijażystka dobierze kosmetyki, podzieli się cennymi trikami i co najważniejsze - wykona makijaż. Po takiej wizycie można trafić z wyborem idealnego prezentu.

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

 Aleksandra Jaśkowiec

Product Trainer GOSH COSMETICS i LUMENE FINLAND

Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 10.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×