Jak wykonać idealne nude lips?

Są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody i można do nich zaliczyć właśnie nude lips. Jak idealnie wykonać ten bardzo naturalny makijaż? Oto kilka rad!

Jak wykonać idealne nude lips?

Jak wykonać idealne nude lips?

Usta to bardzo ważna część makijażu. Co zatem należy zrobić, by wyglądały dobrze, gdy nie chcemy na nie nakładać szminki o intensywnym kolorze? Usta w stylu nude będą właśnie tym czego szukamy. Jak wykonać taki makijaż?

Peeling ust

Taki delikatny makijaż może podkreślić niedoskonałości, dlatego przed jego wykonaniem najlepiej zrobić peeling naszych ust. Możesz go spokojnie wykonać tym samym kosmetykiem, którego używasz do peelingu twarzy. Delikatnie kolistymi ruchami palca wykonaj zabieg.

Nawilżenie

Kolor nude na ustach może znacznie bardziej podkreślić ich suchość, dlatego najlepiej, przed nałożeniem właściwej szminki, dobrze je nawilż nakładając na nie odrobinę balsamu lub pomadki. 

Podkład

Jeśli twoje usta są w dość intensywnym kolorze możesz na nie nałożyć odrobinę podkładu który używasz do twarzy, by lekko zneutralizować ich kolor. 

Konturówka

Dla lepszego efektu możesz także pomalować usta konturówką, by dokładniej zaznaczyć ich kształt. Jej kolor musi być jednak idealnie dobrany do twojej karnacji i naturalnego odcienia twoich ust, by efekt nie był sztuczny. 

Odpowiednia szminka

Dopiero teraz powinnaś nanieść na usta właściwy kolor szminki. Pamiętaj, że odcieni jest dużo i należy dobrać odpowiedni do naszej karnacji i koloru naszych oczu. Kilka razy przejedź wybraną szminką po ustach, gdyż jaśniejsze kolory trochę ciężej się nakładają i jeden raz może nie zapewnić właściwego efektu.

Błyszczyk

Dla uwieńczenia całego dzieła pomaluj usta błyszczykiem. Zrób to jednak delikatnie, by twoje usta nie sprawiały wrażenia, że zaraz spłyną z twojej twarzy. Wszystko z umiarem, a efekt będzie idealny.

Nude lips u gwiazd:

Jak wykonać idealne nude lips?

Kylie Jenner / Jennifer Lopez 

gwiazdy_nude_lips1.png

 Kim Kardashian / Jessica Simpson

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/Fameflynet.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 10.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×