Jak wykonać make up no make up?

Zastanawiacie się, jak wykonać make up no make up? Zapoznajcie się z poradami naszego eksperta!

Jak wykonać make up no make up?

Jak wykonać make up no make up?


Minimalistyczny makijaż to taki, w którym wyglądamy świeżo i naturalnie wykorzystując do osiągnięcia tego celu jak najmniejszą ilość produktów kolorowych. Efektem takiego makijażu jest zakrycie wszelkich niedoskonałości skóry, wyglądając przy tym tak naturalnie, jak byśmy w ogóle nie były umalowane. Makijaż ten sprawdza się doskonale w letnie upały, kiedy wysoka temperatura nie sprzyja ciężkim makijażom.

Ten subtelny makijaż jest dość trudny w wykonaniu, powinien tuszować niedoskonałości cery, dodawać jej blasku, dyskretnie podkreślać atuty, a jednocześnie pozostać niewidocznym.
W zależności od stanu i kondycji naszej skóry może bardziej lub mniej skupić się na zamaskowaniu wszelkich nierówności, ponieważ najważniejszym elementem makijażu w stylu nude jest nieskazitelna cera.

Jak wykonać make up no make up?

Jak wykonać make up no make up?


Używając zaledwie kilku kosmetyków możemy stworzyć bardzo naturalny, podkreślający urodę look.
Makijaż zaczynamy od nałożenia na twarz kremu koloryzującego, pamiętając aby idealnie stapiał się z cerą. Korektorem tuszujemy wszelkie niedoskonałości skóry, a także cienie pod oczami. Następnie modelujemy twarz, najlepiej przy pomocy bronzera o naturalnym, lekko opalonym kolorze, podkreślając nim szczególnie kości policzkowe. Policzki podkreślamy matowym różem do policzków w naturalnym odcieniu.

Makijaż oczu powinien być bardzo delikatny, dlatego na całej górnej powiece rozprowadzamy jasny, beżowy cień, najlepiej w odcieniu zbliżonym do koloru skóry, natomiast matowym, brązowym cieniem akcentujemy dolną powiekę. Rzęsy tuszujemy bardzo delikatnie, by uzyskać ich naturalny wygląd.
Usta muszą być bardzo naturalne, dlatego podkreślamy je jedynie błyszczykiem lub pomadką w odcieniu zbliżonym do naszego koloru ust.

Ważnym etapem jest wykończenie całego makijażu przy pomocy rozświetlacza, którym to muskamy szczyty kości policzkowych, skronie oraz miejsca pod oczami.


Wiolettammmm.jpg


Wioletta Wypijewska

Mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym

Wizażysta i szkoleniowiec firmy KRYOLAN

Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 07.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
http://seans24.pl/pp/Karolinaka84
Dodano: 2014-02-08 18:50:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
kupę mi się chce. Idę na tron...
Dodano: 2014-02-08 14:51:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×