Jak wysmuklić kwadratową twarz?

Chciałabym zapytać, jak prawidłowo powinno nakładać się róż na policzki, w przypadku posiadania kwadratowej twarzy, żeby ją nieco optycznie wysmuklić?

Jak wysmuklić kwadratową twarz?

Jak wysmuklić kwadratową twarz?Za idealny kształt twarzy uważany jest oczywiście owal. Uchodzi mu bezkarnie każdy makijaż, a także fryzura. Twarz owalna we wszystkim wygląda świetnie. Niestety nie wszystkie mamy to szczęście, aby do posiadać. Jednak z pomocą nam kosmetyki kolorowe i zabawa w: ciemno – jasno.

Kliknij i dowiedz się, jakie będą najmodniejsze kolory pomadek do ust tej jesieni!


Twarz kwadratowa: przede wszystkim powinna Pani wymodelować twarz przy pomocy pędzla do różu. Na początek należy zniwelować kwadratowy kształt buzi. W tym celu sięgamy po brązer i nakładamy go na wystające poza wymarzony kontur kości żuchwy. Pamiętajmy, aby kosmetyk nakładać umiejętnie, by nie pozostał on nieestetyczną, odcinającą się na skórze plamą. Jeżeli nie posiada Pani wprawy proszę sięgnąć do instrukcji wideo bloggerek kosmetycznych.

Następnie nakładamy róż, ściągając usta w przysłowiowy "dziubek". Modelujemy i wysmuklamy twarz poprzez aplikację kosmetyku na kości policzkowe. Centralne elementy – rozjaśniamy. Czoło od strony nosa także rozjaśniamy np.: rozświetlaczem w kremie, zaś skronie przyciemniamy znanym nam już bronzerem.


Kliknij i poznaj makijażowy trend na jesień: połyskujące powieki!


Proszę pamiętać o podstawowej zasadzie podczas korekty: odcienie jasne i błyszczące powiększają, zaś ciemne i matowe optycznie zmniejszają. Jest to podstawowa zasada, na której opiera się sztuka maskowania i uwydatniania najpiękniejszych partii twarzy.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!


Nawet największe gwiazdy lubią czasami zrezygnować z makijażu i pokazać swoje prawdziwe, naturalne oblicze. Zapraszamy do obejrzenia galerii i zdecydowania, która z nich najlepiej prezentuje się bez kilogramów tapety!


ID galerii:901

Zobacz, jak wykonać smoky eyes krok po kroku!

Jak wykonać makijaż smoky eyes?Kasjana SerafinEkspert MilionKobiet.pl

Kasjana Serafin

EKSPERT URODY Kosmeterii

Product Trainer marek: LUMENE oraz PRESTIGE COSMETICS

Foto główne: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 23.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×