Jak zmieniał się przez wieki męski kanon piękna? Zobaczcie ciekawy filmik

Jaki typ mężczyzn uznawano za przystojnych 10, 30, czy 50 lat temu? Zobaczcie filmik!

męska uroda.jpg

Jak zmnieniał się przez wieki męski kanon piękna? Zobaczcie ciekawy filmik

Popularna seria o tym jak zmieniały się kanony kobiecego piękna, mody, czy sukni ślubnych zyskała swoich fanów, którzy z uśmiechem na twarzy oglądają kolejne przeglądy zmian na przestrzeni 100 ostatnich lat.

Teraz przyszedł czas na panów, w końcu ich trendy i kanony piękna także dotyczą! Choć często stosują się do nich znacznie rzadziej i mniej przykładają do tego wagę, to jednak ich ogólny styl także podlega zmianom na przestrzeni dekad.

Zobacz też: JAK ZMIENIAŁY SIĘ KANONY PIĘKNA PRZEZ OSTATNIE 100 LAT? ZOBACZCIE BARDZO CIEKAWY FILM 

Choć zmiany te może nie są aż tak bardzo znaczące jak te, które często dotyczyły kobiecej urody, to jednak w przeciągu ostatnich dziesięcioleci mężczyźni nieco się zmieniali. Choć nawet naturalny makijaż raczej ich nie dotyczy, to jednak inny układ fryzury, obecność wąsów, czy brody zmienia wygląd męskiego oblicza.

 

Patrząc na ten krótki przegląd i panie mogą sporo skorzystać. Można znaleźć bowiem swój ideał, typ, który najbardziej nas pociąga i dowiedzieć się, w których czasach mężczyźni pociągaliby nas najbardziej. 

Zobacz też: IDEAŁ KOBIECEJ SYLWETKI - JAK ZMIENIAŁ SIĘ PRZEZ WIEKI?

Choć twórcy podają, że skupili się głównie na przemianach mężczyzn mieszkających w USA, to jednak raczej pozostałe kraje nie odbiegają znacząco od tych modeli. 

W krótkim, kilkuminutowym filmiku pokazano jak zmieniały się trendy dotyczące fryzury, czy zarostu panów na przestrzeni minionych 100 lat. Jesteście ciekawi jaki kanon męskiej urody rządził w latach 40., 60., 80, czy bardziej nam współczesnych? Zobaczcie sami.


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 04.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×