Jak zrobić idealne #nailfie?

5 kroków, które pozwolą wam przybliżyć się do zostania królową Instagrama.

Jak zrobić idealne #nailfie?


Kobiety kochają piękne paznokcie i często przed zrobieniem manicure szukają inspiracji na Instagramie. Niektóre z nich lubią eksperymentować oraz dzielić się swoimi dokonaniami za pomocą tejże aplikacji, lecz nie każde zdjęcie budzi takie samo zainteresowanie użytkowników, zatem jak doskonale sfotografować paznokcie?

Zobaczcie także: Karnawałowa kolekcja od essie

Oto 5 wskazówek

Odpowiednie światło


Znajdź miejsce z dużą ilością naturalnego światła dziennego. Jego źródło powinno być za tobą, wówczas ręka nie będzie w cieniu i będzie się lepiej prezentowała.

Tło


To może być dosłownie wszystko, co wyda ci się interesujące - tapeta z nietuzinkowym wzorem, kolorowy papier czy wystawa sklepowa, obok której właśnie przechodzisz. Włącz swoją kreatywność!

Rekwizyt


Wieczorowa kopertówka, owoce, element garderoby lub po prostu butelka lakieru trzymana w dłoni ułoży ją w naturalnej pozycji i automatycznie wysmukli. Urody dłoniom dodaje także biżuteria.

Zobaczcie także: Co jeść, żeby mieć zdrowe paznokcie?

Poza


Tak, tak, dłońmi też trzeba umieć zapozować. Zanim jednak zabierzecie się do robienia zdjęć dłoni, unieście je na chwilę do góry. Odpłynie z nich na chwilę krew, co spowoduje, że schowają się widoczne na dłoniach żyłki, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i … młodszą. Starajcie się też nie napinać mięśni, a jeśli chcecie, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skierujcie palce lekko w dół.

Zobaczcie także: Co powinnaś wiedzieć o malowaniu paznokci?

Zdjęcia


Liczba mnoga - róbcie jak najwięcej zdjęć w różnych ujęciach, układając dłonie na różne sposoby. Pamiętajcie oczywiście o czterech poprzednich zasadach. Dzięki temu spośród zdjęć na pewno szybko wybierzcie te idealne.


Jak zrobić idealne #nailfie?
Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 29.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar