Jak zrobić manicure z motywem sieci?

Marzy ci się nietuzinkowy, modny manicure? Zobacz, jak go zrobić. Instrukcja krok po kroku czeka na ciebie.


manicure siec.jpg

Efekt oczek sieci – szczególnie w połączeniu z negative space - będzie jednym z najbardziej gorących trendów w nadchodzącym sezonie. Przekątne, kolorowe paski symbolizują wycięcia, przecięcia (jak w sieci) i nakładanie się na siebie materiałów, tak popularne w modowych kolekcjach na najbliższą wiosnę i lato. Przykłady tego typu projektów mogliśmy zobaczyć na pokazach Louis Vuitton, Alexandra McQueena, Versace i Acne Studios, u Prady, Alexandra Wanga, Proenzy Schoeler, Soni Rykiel i Valentino oraz Kenzo, Margieli i Ashley Williams.

Krok 1: Przy użyciu cienkiego, precyzyjnego pędzelka i bladoróżowego lakieru np. Miracle Gel #160 namaluj trójkąty w dolnej przestrzeni paznokcia oraz na końcówkach. Najlepiej będzie, jeżeli ominiesz niektóre paznokcie – uzyskasz wtedy pożądany efekt przypadkowości.


Krok 2: Powtórz pierwszy krok – tym razem z pomocą miętowego lakieru np. Miracle Gel #240. Ponownie omiń niektóre z paznokci. 

Jak zrobić manicure z motywem sieci?

Krok 3: Dokończ malowanie trójkątów jasnoszarym lakierem.

Jak zrobić manicure z motywem sieci?

Krok 4: Czas na top coat! Pamiętaj, że produkty np. Miracle Gel wymagają użycia lakieru nawierzchniowego z tej samej linii. Dzięki temu osiągasz trwałość aż do 14 dni!

Zobaczcie także: Pielęgnacja dłoni zimą - porady i polecane kosmetyki

Jak zrobić manicure z motywem sieci?


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe Sally HansenDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×