Jak zrobić metaliczny makijaż ust?

Metaliczne tatuaże to hit tych wakacji, ale co powiecie na makijaż w tym kolorze? Zobaczcie, jak łatwo go zrobić.

Jak zrobić metaliczny makijaż ust?

Złote dodatki od dawna biją rekordy popularności. Ostatnim krzykiem mody były złote tatuaże. Wykonywano także złoty makijaż oczu, ale ciężko było trafić na makijaż ust w tym kolorze. Tymczasem kiedy  Lauren Hubbard udostępniła na Instagramie zdjęcie ust o tej barwie, Internautki wprost oszalały na jego punkcie.

Zobaczcie także: 6 makijażowych błędów, które powodują, że wyglądasz starzej

W czym tkwi sekret? Usta sprawiają wrażenie, jakby były pokryte płynnym złotem. Zaczęto więc mocno się zastanawiać, jakim cudem autorka tego makijażu uzyskała taki efekt, bo żadna szminka nie pozwoliła by na tak spektakularne pokrycie ust.

Autorka makijażu na szczęście nie trzymała dziewczyn w niepewności i zdradziła, że kluczowy w tym makijażu okazał się złoty eyeliner, którym pomalowała całe usta. Jak wiadomo, ten kosmetyk jest przeznaczony do malowania oczu, które są delikatne, tak więc doskonale sprawdził się także w przypadku makijażu wrażliwych warg.

To jednak nie wszystko. Lauren dodatkowo zmieszała wazelinę i złote, sypkie cienie do powiek i tę mieszankę także nałożyła na usta, dzięki czemu wargi były dodatkowo chronione przez nawilżający kosmetyk.

Spróbujecie wykonać taki makijaż?


Zobaczcie także:Foto: Instagram@llhubbard315

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 28.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×