Jak zrobić świąteczny manicure? Podpowiadamy!

Zastanawiacie się, jak wykonać bajeczny manicure na święta? Podpowiadamy.

manicure na święta

Jak zrobić świąteczny manicure? Podpowiadamy!

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że dłonie są naszą wizytówką. Zauważamy je szczególnie w okresie spotkań, na których np. jemy, zatem nikogo nie dziwi fakt, że wigilia i święta to czas, kiedy chcemy aby nasze dłonie wyglądały nieskazitelnie.

Choć w ciągu roku możemy być zwolenniczkami stonowanych kolorów, to w Boże Narodzenie nic nam nie szkodzi zaszaleć. Chyba nie ma nic bardziej kojarzącego się ze świętami, jak kolor czerwony, złoty, renifery i śnieżynki, dlatego też te motywy możemy śmiało przenieść na paznokcie.

Wydawać by się mogło, że nie jest to proste zadanie, jednak kiedy zobaczymy, jak krok po kroku namalować świąteczne motywy, wydaje się to niezwykle łatwe. Wystarczy wiedzieć jaką kreskę, gdzie i w którym momencie poprowadzić. Faktem jest, że do wykonania tego manicure potrzebować będziemy kilku lakierów, m.in. czerwonego, nude, brązowego, czy czarnego, ale jednocześnie niektórych z nich wykorzystamy zaledwie śladowe ilości, dlatego śmiało możemy się nimi dzielić ze znajomymi i np. umówić się z koleżanką na przedświąteczne zdobienie paznokci.

Warto jest wcześniej dokładnie wyciąć skórki wokół paznokci, spolerować płytkę, a kształt paznokci pozostawić w formie migdałków. Pamiętajcie też o peelingu i masce regenerującej na dłonie - na pewno się przyda po intensywnych porządkach domowych.

Do dzieła!Sprawdźcie, jak krok po kroku wykonać świąteczny manicure:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak świąteczny manicure to tylko z moim ulubionym czerwonym lakierem Gel 4 D od Bella! Efekt jak z salonu gwarantowany;)
Dodano: 2014-12-22 23:22:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×