Jak zrobić wiosenny manicure?

Wokoło wiosna, więc czemu nie na paznokciach? Zobaczcie, jak łatwo zrobić efektowny manicure.

Jak zrobić wiosenny manicure


Niektóre panie wiosną i latem ograniczają się do malowania paznokci na jeden, jaśniejszy niż zimą kolor. Inne lubią malować paznokcie na różne kolory, a jeszcze inne wybierają zdobienia. Wiosna i lato to czas szaleństwa, więc dlaczego nie zdecydować się na coś bardziej ekstrawaganckiego? Jeżeli oczywiście praca nam na to pozwala.

Przedstawiamy wam wiosenny manicure, który na dodatek jest niezwykle łatwy do wykonania.

1. Paznokcie pomaluj na dwa kolory. Wskazujący, środkowy i mały palec na biały kolor, a kciuk i serdeczny na brzoskwiniowy, albo wpadający w róż.

2. Na białych paznokciach wykonaj zdobienia. Zacznij od listków namalowanych zielonym kolorem, a potem przejdź do rysowania kwiatków.

3. Na pozostałe paznokcie naklej tylko malutkie perełki.

4. Poczekaj aż wzory na paznokciach dokładnie wyschną i wtedy pokryj je utrwalaczem.

Pamiętaj też, że żaden, nawet najlepiej wykonany manicure nie będzie dobrze wyglądał na zaniedbanych dłoniach i paznokciach. Nie zapominaj o usuwaniu skórek, peelingu dłoni, czy spiłowaniu płytki. Z kolei aby jak najdłużej cieszyć się zadbanymi dłońmi pamiętaj o m.in. zmywaniu naczyń w gumowych rękawiczkach, a także o odpowiednim nawilżaniu skóry.
Zobaczcie także:Źródło: YouTube/ MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 08.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Obok kwiatków proponuję jeszcze ten wzór: http://www.wzordonasladowania.pl/twoj-wzor.html Chyba jest nawet łatwiejszy, a na pewno bardziej pomocny ;)
Dodano: 2015-04-30 22:46:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×