Jaką fryzurę ślubną wybrać?

To czasem naprawdę ciężki wybór. Zobaczcie, co polecają profesjonaliści.

fryzury-ślubne


Wybór ślubnej fryzury to dylemat wielu kobiet w trakcie przygotowań do tej ważnej uroczystości. Tego dnia każda panna młoda chce, aby jej włosy wyglądały pięknie jak nigdy dotąd, a co najważniejsze, aby fryzura przetrwała w niezmienionej formie przez całe wesele. (Zobaczcie też: Najlepszy prezent na wesele?) Niezwykle ważne jest tutaj zaufanie do fryzjera, który wie, jak spełnić oczekiwania swojej klientki, aby w czasie wesela, uczesanie nie stało się tragedią.

Tajemnica pięknej fryzury nie tkwi w samym upięciu. Stylizacja to ostatni etap, który odpowiada za najbardziej widoczne efekty pracy. Jednak aby włosy były piękne, należy dużo wcześniej zadbać o ich kondycję. Dlatego warto na kilka miesięcy przed ślubem spotkać się ze swoim fryzjerem i rozpocząć przygotowania.

Farbowanie włosów


Koloryzacja włosów to wspaniały sposób na podkreślenie naturalnego koloru włosów panny młodej, a nawet jej zupełna przemiana. Fryzjerzy z Salonów Expert polecają koloryzacje idealnie dobrane dla ich klientek. Ważne jednak aby tego zabiegu nie wykonywać w ostatniej chwili. Najlepiej dużo wcześniej umówić się z fryzjerem i spróbować zmienić kolor włosów, aby potem przed ślubem nie pojawiło się rozczarowanie. Koloryzacja dzień przed uroczystością jest wręcz niedopuszczalna.

Przyszłe panny młode marzą aby ich włosy były lśniące, odżywione i pełne blasku. Odpowiednia pielęgnacja będzie kluczem do spełnienia tych marzeń. Jeżeli włosy potrzebują dogłębnej odbudowy, regeneracji lub nawilżenia, idealnie sprawdzą się zabiegi profesjonalne w salonie. Regularnie stosowane, dadzą z pewnością bardzo dobry i widoczny efekt. Dla przedłużenia rezultatu zabiegu najlepiej stosować odpowiednio dobraną domową pielęgnację do włosów, która podtrzyma ten efekt.Zobaczcie fryzury ślubne na najbliższy sezon w wykonaniu profesjonalistów z salonów L`Oréal Professionnel:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 15.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×