Jaką fryzurę wybrać na studniówkę?

Studniówka to doskonała okazja na zaprezentowanie się od strony, z której nikt w szkole wcześniej Cię nie znał, a w nowej fryzurze poczujesz się jak królowa balu. Przedstawiamy Wam fryzury gwiazd, którymi śmiało możecie inspirować się podczas wyboru uczesania na ten wyjątkowy bal.

Jaką fryzurę wybrać na studniówkę?

Jaką fryzurę wybrać na studniówkę?

Każda kobieta choć raz w życiu powinna poczuć się prawdziwą damą, a studniówka to bardzo dobra okazja. Wytworna sukienka, eleganckie szpilki oraz szykowna fryzura, to podstawa do dobrej zabawy, jednak wiele z Was zastanawia się jaką fryzurę wybrać na tak ważny wieczór.

Pamiętajcie, że między hitem, a kitem czasem jest mała granica, więc nie wpinaj we włosy wszystkiego, co uznasz, że jest ładne. Na takie wyjścia warto wzorować się na gwiazdach. To one najszybciej wyczuwają wielkie trendy, a poza tym mają stylistów, którzy pracują nad ich wyglądem przed wielkimi wyjściami. Dzięki temu gwiazdy już dawno wiedzą, że skomplikowane konstrukcje na głowie już dawno wyszły z mody. Dziś wiele gwiazd stawia na minimalizm na głowie, nawet na wielkie wyjście.

Nadmiernie natapirowane loki pozostaw starszym paniom. Nie duś swojej młodości! Jeśli masz długie włosy, możesz zdecydować się na połączenie warkocza z rozpuszczonymi włosami - uwolnisz tym samym czar Słowianki. Przy nieco krótszych pasmach warto zastanowić się nad upięciem rodem z lat 60. Fryzury na studniówkę 2014 roku będą krążyły również wokół stylu vintage.

Przedstawiamy Wam pomysły fryzur, w których prezentują się gwiazdy na różnych imprezachŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Ania Twarowska , Piątek 10.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.