Jaką fryzurę wykonać na walentynkową kolację?

Zastanawiasz się nad fryzurą na walentynkową kolację? Zapoznaj się z poradami naszego eksperta!

Jaką fryzurę wykonać na walentynkową kolację

Jaką fryzurę wykonać na walentynkową kolację?


W całym roku jest wiele okazji, przy których główny problem to znalezienie sposobu na trochę niecodzienną stylizację włosów. Dzień zakochanych to kolejna chwila, w której kwestia fryzury powraca jak bumerang. Niby dzień zwyczajny, ale nie do końca tak chcemy go traktować. Skąd wziąć inspirację na tę okazję?

Warkocze, loki czy wyprostowane włosy? To wszystko już znamy. Może pora na spojrzenie trochę wstecz? Kiedy myślę o fryzurze na romantyczny obiad lub kolację, przenoszę się w czasie do lat 40. i 50. ubiegłego wieku. Już widzę te lekko falowane włosy z objętością, wyczesane raz w kierunku do twarzy, innym razem od twarzy. Grzywki wywinięte zmysłowo i upięte do góry lub po prostu włosy złapane z tyłu głowy i całą ich długością zwinięte w roladę na wysokości karku.

Jaką fryzurę wykonać na walentynkową kolację?

Jaką fryzurę wykonać na walentynkową kolację?


Czemu nie? Taka stylizacja podkreślona delikatnym makijażem, zdecydowanie oderwie Cię od całej sztampy opatrzonych już fryzur. Dla odważniejszych lub nawet mniej odważnych, ale lubiących nowe doświadczenia, proponuję postawienie jeszcze jednego kroku w tę stronę i przystrojenie tej delikatnej stylizacji fascynatorem. Jest ich tysiące do wyboru i na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie. A może wykona go własnoręcznie?

Krzysztof Kulesza Fot. Basia Lubczańska.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Krzysztof Kulesza
KMS California Artistic Leader w Polsce, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 06.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×