Jakie fryzury nosi Kora?

Kora jest szaloną i ekstrawagancką osobą o rockowy image'u, a jej fryzury ciągle się zmieniają, tak jak ona sama. Zobaczcie i oceńcie same, fryzury gwiazdy z ostatnich kilku lat.

Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Kora od lat nie traci seksapilu, zaskakuje swoimi wypowiedziami oraz fryzurami. Gwiazda prezentuje nienaganną sylwetkę, jednak ostatnio jest coraz szczuplejsza, co niepokoi wiele osób.

Piosenkarka, jest świeżo upieczoną żoną Kamila Sipowicza. Poślubiony mąż oraz menedżerka długo milczeli na temat jej kłopotów zdrowotnych. Okazuje się, że piosenkarka walczy z poważną chorobą. Ostatnie tygodnie Kora spędziła na oddziale onkologicznym w Warszawie. Mąż piosenkarki potwierdza tą informację i przyznaje, że małżonka walczy z chorobą nowotworową. Wiadomość o złym stanie zdrowia Olgi Jackowskiej bardzo zaniepokoiła jej fanów. Artystka niemal z dnia na dzień odwołała spotkania i koncerty.

My życzymy Korze powrotu do zdrowia i liczymy, że niebawem zobaczymy ją na kolejnych ważnych wydarzeniach, a tymczasem przyglądamy się jej fryzurom. Kora jest nietuzinkową artystką, która ma własny styl i nie lubi nudy w swoim wyglądzie. Najlepszym dowodem na to są ostatnie lata pokazujące metamorfozy piosenkarki. Kora wielokrotnie nas szokowała swoimi fryzurami, jak i kolorami na głowie. Od czerni, który jest jej ukochanym kolorem, przechodząc na platynowy blond.

Niejednokrotnie piosenkarka wyglądała niekorzystnie na koncertach i bankietach, a do jej fryzur było wiele zastrzeżeń. Z czasem Kora zmieniła swoje podejście do wyglądu i fryzury, a dzisiaj ciężko ją spotkać w niewymodelowanych włosach. Platynowy kolor włosów jest znakiem rozpoznawczym piosenkarki, jak i rockowy, czarny ubiór.

Kora bawi się swoimi włosami, nie boi się drastycznych cięć, co można było zauważyć parę lat temu. Obecnie gwiazda często chodzi w wyprostowanych włosach, co świetnie do niej pasuje, jak też  pokazuje się w upiętych fryzurach, które idealnie eksponują jej kości policzkowe. Wiele razy zaczesuje swoją grzywkę na bok, do góry lub robi przedziałek na środku głowy.

Zobaczcie i oceńcie same fryzury Kory


Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?


Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Jakie fryzury nosi Kora?

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Ania Twarowska , Środa 15.01.2014 (aktualizacja: 2014-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×