Jakie makijaże królowały na Festiwalu Filmowym?

Niedawno na Filmowym Festiwalu w Palm Springs pojawiły się największe gwiazdy kina. Zobaczcie, kto się pojawił i jakie makijaże prezentowano.

Jakie makijaże królowały na Festiwalu Filmowym?

Jakie makijaże królowały na Festiwalu Filmowym?


Aktorzy światowej rangi walczą o kolejne statuetki do swoich kolekcji i pojawiają się na wielu wydarzeniach medialnych, zatem tej "śmietanki" nie mogło zabraknąć także na Festiwalu Filmowym w Palm Springs, który miał miejsce w ostatnią sobotę. Wśród gwiazd nich mogliśmy oglądać np. Sandrę Bullock, Julię Roberts, Amy Adams, czy Meryl Streep.

Ostatnio przyzwyczaiłyśmy się, że gwiazdy często stosują makijaż smoky - eyes w ciemnych barwach, lecz tym razem było inaczej, albowiem większość z nich wybrała delikatny makijaż oczu, do którego użyła rozświetlającego cienia do powiek i tuszu do rzęs. Tylko nieliczne z nich zdecydowały się na mocne podkreślenie oczu np. za pomocą kredki.

Delikatne kolory królowały także w przypadku makijażu ust. Najczęściej sięgano po pastelowy róż. Nie zabrakło również podkreślonych za pomocą bronzera oraz różu policzków. Każda gwiazda zadbała również o odpowiednie rozświetlenie twarzy, przez co niewątpliwie błyszczały zachowując swój urok, który jest nam tak dobrze znany z ekranów kin.

Zobacz także naszą galerię makijaży gwiazd, które pojawiły się Festiwalu Filmowym w Palm Springs
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 07.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×