Jakie motywy na paznokciach będą modne wiosną?

Lubicie ozdobione paznokcie i zastanawiacie się, jakie motywy będą modne tej wiosny? Zobaczcie!

Jakie motywy na paznokciach będą modne wiosną?

Jakie motywy na paznokciach będą modne wiosną?


Myśląc o wiośnie nie skupiamy się tylko na modnym stroju, czy makijażu, ale również na manicure. Dłonie nieodłącznie są wizytówką kobiety i także w ich wyglądzie obowiązują trendy. Tej wiosny będą rządziły pastelowe kolory, odwrócony french, jak też brokat i bogate ozdoby. Kolorowe wzory wykonane m.in. z kamieni mogliśmy zobaczyć np. na pokazie Kenzo, czy Roberto Cavalli. Również w Polsce coraz większą popularnością cieszy się nurt icon manicure, dzięki któremu możemy prezentować różne postaci z bajek, a nawet motywy religijne!

Icon manicure swoim stylem nawiązuje do stylistyki rodem z l. 80, kojarzącej się z kiczem. Obecnie bogato ozdobione paznokcie nie oznaczają złego gustu, a są wyrazem kreatywności. Mogą one odzwierciedlać nasze pasje, upodobania, charakter. Przy wyborze zdobień panuje dowolność - możemy sobie pozwolić na kwiaty, wizerunki bajkowych postaci, jak też motywy religijne. Wbrew pozorom nie jest to manicure przeznaczony dla młodych, zbuntowanych nastolatek, lecz także dla świadomych siebie kobiet.

Icon manicure można wykonać zarówno na naturalnym paznokciu, jak też np. pokrytym żelem. Do jego wykonania stosuje się pędzelki o różnej długości włosia, a także farby akrylowe i lakiery nail art. Jego trwałość zależy przede wszystkim od zastosowanej bazy. Jeżeli zdobienia wykonujemy na płytce pokrytej np. lakierem hybrydowym, będzie on trwalszy od tego wykonanego na tradycyjnym lakierze do paznokci.

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o tych zdobieniach, obejrzyjcie filmik:
Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×