Jakie oprawki okularów wybrać, by podkreślić swoją urodę?

Coraz więcej osób sięga po okulary. Jak zatem dobrać odpowiednie oprawki, które nie przyćmią, a podkreślą naszą urodę?

jak_dobrać_oprawki_okularów.jpg

Jakie oprawki okularów wybrać, by podkreślić swoją urodę?

W dzisiejszym świecie ciężko obejść się bez ciągłego spoglądania w jakiś ekran. Patrzymy w telefony, komputery telewizory, chodzimy do kina i używamy tabletów. To wszystko wpływa na jakość naszego wzroku, który jest bardzo eksploatowany.

Zobacz też: OKO NA MAKIJAŻ 

Przez tryb życia jaki prowadzimy, coraz więcej osób potrzebuje wspierać swój wzrok poprzez okulary. Nie ma w tym już w sumie nic dziwnego, że co trzecia osoba używa okularów do pracy przy komputerze, jazdy samochodem, czy po prostu do czytania, by zmęczone oczy choć odrobinę odciążyć.

Jednak sam dobór szkieł to dopiero początek przygody z wybieraniem okularów. Idąc do optyka pierwsze co nas spotyka to ogromny wybór oprawek, na które możemy się zdecydować. Kiedy stajemy przed takimi możliwościami, człowiek czuje się czasem bezradny, bo na co się zdecydować?

 

Z oprawkami jest bowiem tak jak z każdym innym elementem naszego ubioru. Dobrze jest dostosować do do tego jakie mamy kształty. W tym wypadku najważniejsze są kształty i proporcje naszej twarzy. 

Jak zatem dobrać oprawki okularów, które podkreślą naszą urodę i sprawią, że będziesz jeszcze piękniejsza?

Pierwszy krok jaki powinnaś wykonać, to stanąć przed lustrem i obrysować, przykładowo szminką, kontur swojej twarzy. Dzięki temu dowiesz się jaki jest jej kształt i będziesz mogła dobrać oprawki, które nie przyćmią Twojej urody.

Oto dokładna instrukcja, która podpowie Ci na jakie oprawki powinnaś się zdecydować:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 23.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jakie oprawki wybrać, by wyglądać w nich korzystnie i atrakcyjnie? Tego dowiesz się od fachowców z Galerii Widzenia. Zapraszamy! http://galeriawidzenia.com/pl/
Dodano: 2016-11-14 14:06:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×