Jean Paul Gaultier prezentuje nowy zapach: SCANDAL

Projektant-skandalista tym razem zaskakuje kuszącym zapachem luksusu w klimacie nocnego życia Paryża... Jak pachnie SCANDAL?

Untitled collagescandal1.jpg

Jean Paul Gaultier - wieczny skandalista 

Jean Paul Gaultier - francuski projektant, muzyk, skandalista. Założył facetom spódnice: skandal! Zaprojektował dla Madonny ponaddźwiękowy stożkowy gorset: skandal! Wprowadził przechodniów z ulicy (kobiety i mężczyzn) na wybieg podczas pokazu mody: skandal! Jako pierwszy zburzył granice podziału między płciami: skandal!

Określił kolekcję Wiosna /Lato ’88 mianem: „The concierge is on the staircase”: skandal! Krótko rzecz ujmując, zawsze uważał, że „polityczna poprawność” jest nudna.

Nowy zapach Jean Paul Gaultier może mieć zatem tylko jedną nazwę: Scandal! 

Po prostu... SCANDAL! 

Nowy, zaskakująco kobiecy, ale jednocześnie skandalicznie seksowny zapach od Jeana Paula Gaultier to mieszanka wybuchowa. Ideę powstania zapachu świetnie oddaje spot promocyjny, w którym widzimy piękną, pewną siebie kobietę - Panią Minister.

W ciągu dnia Pani Minister jest ze bardzo poważna, z głową zanurzoną w dokumentach, pomimo swojej seksownej spódnicy Jean Paul Gaultier z rozporkiem sięgającym uda. Lecz nocą Pani Minister przeobraża się w ekscytującego nocnego marka. Z kim mamy do czynienia: z pruderyjną przedstawicielką burżuazji czy z królową nocy? Tego nie wiemy. 

Te dwa światy, w których żyje Pani Minister mogły pozostać rozdzielone… jednak pewnego dnia paparazzi zrobił zdjęcie, które zalało sieć… Skandal!Kultowe OPAKOWANIE i zaskakujący Flakon

Ach pozory… na pozór wszystko jest tu bezpieczne – najbardziej kultowa blaszana puszka na świecie. Ale tym razem pokryta aksamitem. W dzień widzimy, że jest różowa. Nocą rozpoznajemy ją pieszczotliwym dotykiem. W obu przypadkach to niezapomniane doznanie.  

Szklany flakon – très chic! Płyn zapachu jest różowy, kobiecy, intymny, pudrowy. Jednak pamiętajmy, że od 20 lat perfumy marki Jean Paul Gaultier były popiersiami (i miały biust). Dla tych wszystkich, którzy zastanawiali się, gdzie podziały się nogi, oto one! 

scandal_1501159580.jpg


Para wzniesionych ku niebu nóg na korku zapowiada skandal. Ponieważ, tak – i tym gorzej dla tych, których łatwo zaszokować –  łatwo jest stracić głowę, nawet, gdy ma się głowę na karku. 

Jak pachnie SCANDAL? 

Zapach perfum w ciągu dnia jest miodowy, świeży i apetyczny. Wyraźnie wyczuwamy w nim gardenię i czerwoną pomarańczę. Jest soczysty i nieodparty – wydaje się niemal nieosiągalny. Nocą staje się zmysłowy i kuszący: miód łączy się z paczulą. Lecz pod koniec dnia dzień i noc są zawsze obecne, przekazując nieodparte pomieszane przesłanie. 

Zapach SCANDAL jest już w sprzedaży wyłącznie w sieciach perfumerii Douglas do dnia 4 września.

Od 5 września pojawi się w pozostałych kanałach dystrybucji. 

GAMA I CENY PERFUM:

Scandal EDP 30ML: 235 zł*

Scandal EDP 50ML: 335 zł*

Scandal EDP 80ML: 439 zł*

Scandal ŻEL POD PRYSZNIC 200ML: 125 zł*

Scandal BALSAM DO CIAŁA 200ML: 125 zł*

*Sprzedawca detaliczny ma pełną swobodę w kształtowaniu swojej polityki cenowej


zdjęcia: materiały prasowe, film: Youtube  

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 01.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar