Jesień dla skóry

Macie wrażenie, że jesień to czas niekorzystanie wpływający na Waszą skórę i nie widzicie plusów tej pory roku? Przedstawiamy z jakich zabiegów dla ciała możecie korzystać właśnie jesienią!

Jesień dla skóry

Jesień dla skóry


Jeżeli zastanawiacie się nad wykonaniem zabiegu medycyny estetycznej, jesień jest idealnym na to czasem. Nie musimy się obawiać mocnych promieni słonecznych oraz szczypiącego mrozu, a w końcu nasza skóra potrzebuje pomocy po letnich doświadczeniach.

Jakie zabiegi są najczęściej wykonywane, na które warto zwrócić uwagę w tym okresie?

Pierwszym przychodzącym do głowy zabiegiem jest mikrodermabrazja, która polega na dokładnym oczyszczeniu skóry oraz przywróceniu jej promiennego wyglądu. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na złuszczenie martwego naskórka.

Drugim, pomocnym zabiegiem jest mezoterapia bezigłowa, która przywraca skórze jędrność, odmładza ją oraz redukuje cellulit, a ponad to jest to przyjemny zabieg, podczas którego nie czujemy dyskomfortu.

Kolejnym zabiegiem, na który warto zwrócić uwagę po intensywnym korzystaniu z promieni słonecznych w okresie letnim jest eksfoliacja kwasami migdałowymi, która rozjaśnia przebarwienia wyrównując koloryt skóry, poprawia jej jędrność oraz napięcie. Zabiegi wykonywane za pomocą kwasów głęboko nawilżają skórę pozostawiając ją odmłodzoną.

Warto też zwrócić uwagę na zabiegi IPL, które skutecznie usuwają przebarwienia, zmniejszają rozszerzone naczynka i odmładzają, a to wszystko za pomocą lasera i bez uczucia dyskomfortu. Regularne zabiegi zapewniają gładką i miękką skórę.

Kolejnym zabiegiem, który staje się coraz popularniejszy wśród Polek, jest karboksyterapia, która polea na podaniu pod skórę dwutlenku węgla, który pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz elastyny odpowiadających za jędrność skóry oraz ogólnie poprawia krążenie krwi. Ten zabieg możemy stosować na całe ciało, lub wybrane partie. Skóra staje się bardziej napięta i gładka.

Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, Święta oraz Sylwester, zatem może warto już teraz zdecydować się na zabiegi, które od dawna planujemy.


Źrodło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 08.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×