Justyna Steczkowska została ambasadorką perfum marki Avon!

Piękna gwiazda jest twarzą najnowszych, wodzących na pokuszenie zapachów marki Avon. Sprawdźcie, czym się charakteryzują.

Justyna Steczkowska z mężem reklamuje nowe zapachy marki Avon

To pierwszy zapach od AVON stworzony, by uwodzić. Jego ambasadorką została Justyna Steczkowska, wybitna wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka, podziwiana za kobiecość i klasę. Do zdjęć pełnych magii przyciągania gwiazda pozowała z mężem Maciejem Myszkowskim.

Zobaczcie także: Nowości zapachowe idealne na jesień

AVON odkrył siłę wzajemnego przyciągania - AVON Attraction - zapach magnetyzujący, uwodzicielski i zmysłowy. Potwierdziły to setki par z całego świata, które zostały zaproszone do udziału
w niezwykłym teście. Podczas weekendowego wyjazdu we dwoje, ona i on mogli używać tylko zapachów AVON Attraction. Po zakończeniu testu, uczestnicy przyznawali, że zapach zdecydowanie podniósł ich atrakcyjność w oczach partnera i rozbudził w nich pożądanie.

Jego moc przyciągania poczuły również gwiazdy. Ambasadorka zapachu Justyna Steczkowska przyznała, że: "AVON Attraction to najpiękniejsza miłosna kompozycja.”

"Ten zapach porusza moje zmysły. Przyciąga mnie jak magnes do mojej ukochanej kobiety i sprawia, że świat poza nią znika…" – Maciej Myszkowski.

Nawet flakoniki perfum są ze sobą zsynchronizowane.

Oto szczegółowe informacje o zapachach

Justyna Steczkowska w kampanii nowych zapachów marki Avon


Dla niej

To porywający, trwały zapach hipnotyzujący i zbliżający dwoje ludzi. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca kuszącą, wytrawną jeżyną. Nuta serca – to zmysłowość piżma, elegancja czarnej orchidei i tajemniczość jaśminu. Nutę bazową wyraża słodycz ambry waniliowej. Zapach dla kobiet zdecydowanych, odważnych, które wiedzą czego pragną. Podkreśla ich kobiecość i zmysłowość.

Cena regularna 90zł/ 50 ml
AVON_Attraction_Dla Niego.jpg

Dla niego


To zapach głęboki, męski, seksowny, który rozbudzi Jej pragnienia. Otwiera go ostro-słodki imbir, znany ze swoich właściwości afrodyzjaku. Hipnotyzująca magia ujawnia się także w nucie serca poprzez piżmo. Baza z dominującą nutą drzewną emanuje witalnością, utrzymując się długo na skórze. Attraction dla Niego to intensywny zapach dla mężczyzn dominujących, zdecydowanych, chcących rozpalić Jej zmysły. 

Cena regularna 89zł/ 75 ml

Zapachy są dostępne od 1 października.

Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 18.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×